• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Veel Nederlanders in Suriname die illegaal uitkering trekken en hier de show willen stelen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
18 mei 2022 17:00
in Opinie
range rover suv

INGEZONDEN- Op de GFC – nieuwssite las ik vandaag een opvallend verhaal over een heer die zich in Nederland volledig heeft laten afkeuren en geld van de Nederlandse staat ontvangt.

Toch heeft hij het lef om in Suriname geld te komen verdienen.

Dit soort figuren die misbruik maken van belastinggelden van zeer hardwerkende mensen in Nederland moeten wat mij betreft hard worden aangepakt.

Het kan niet zo zijn dat personen in Holland zich uit de naad werken om uiteindelijk het luieren en lekker leven van deze schaamteloze parasieten hier in Suriname te bekostigen.

In mijn omgeving ken ik wel een paar die misbruik maken van Nederlandse uitkeringen en zonder gêne hier drempelloos hun zaken doen en goede inkomsten genereren.

Het zijn deze wezens die je dikwijls in grote luxe auto’s ziet rondrijden op de wegen in Paramaribo en proberen de show te stelen.

Zij doen alsof ze superieur zijn aan anderen, terwijl ze al jaren op schandalige wijze misbruik maken van een uitkering die betaalt wordt uit belastinggelden van hardwerkende werknemers.

Het zou heel handig zijn indien wij hier in Suriname zouden kiezen voor veel meer sociale controle en instanties op de hoogte brengen van dit soort oplichtingsgevallen.

Mogelijk kan de Nederlandse ambassade een tiplijn introduceren en het nummer vaker publiceren zodat aangiften makkelijker worden gemaakt.

De regering Rutte mag erop rekenen dat er veel fraudegevallen onthuld zullen worden.

Foto ter illustratie.

R. Pinas

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

monorath
Opinie

De minister van Justitie en Politie die “nog jong is” en “bepaalde zaken nog moet leren”

suriname
Opinie

Suriname lijkt vast te zitten in een spiraal van klagen en negativiteit

vrouw man zwart wit blank interraciaal koppel relatie
Column

Nederlandse mannen opvallend populair bij vrouwen in Suriname

NDP en VHP verkiezing stemmen
Opinie

Megablok NDP en VHP kan macht grijpen en jaren vasthouden

man tijd
Opinie

Agrarisch beleid op pauze terwijl de klok tikt

dollars koffer
Opinie

Suriname stevent af op olie-inkomsten zonder kompas

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws