• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Dronken minderjarige rijdt auto in goot

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
10 augustus 2025 15:45
in Suriname
Zwaailicht politie

Alcohol, haast en rijden zonder rijbewijs leiden tot ernstige ongevallen.

Een rit van een 16-jarige jongen eindigde zaterdagmiddag 9 augustus in de goot aan de Monplaisirweg.

Rond 17.00 uur kreeg de politie melding van het incident.

Medewerkers van Unit Verkeer Midden troffen ter plaatse een zwaar gehavende vuilnisbak en een auto half onder water in de goot, maar de jonge bestuurder bleef ongedeerd.

Volgens zijn verklaring reed hij vanuit de Indira Gandhiweg richting de Pandit Paltan Tewarieweg toen hij ter hoogte van huisnummer 23 de controle over het stuur verloor. Eerst raakte hij een vuilnisbak, waarna het voertuig in de goot belandde.

De politie constateerde dat de jongen vermoedelijk niet over een geldig Surinaams rijbewijs beschikte, gezien zijn leeftijd.

Tot overmaat van ramp bleek hij onder invloed van alcohol te verkeren. Een bloedalcoholtest werd afgenomen, waarna hij werd aangehouden en overgebracht naar het politiebureau.

Na overleg met een lid van het Openbaar Ministerie werd de tiener heengezonden in afwachting van zijn voorgeleiding.

Het voertuig werd uit de goot verwijderd, en het onderzoek naar de toedracht loopt nog.

Het incident roept opnieuw vragen op over verkeersveiligheid en toezicht op minderjarige bestuurders. Vooral het rijden onder invloed op zo’n jonge leeftijd baart zorgen.

“Dit soort gevallen toont aan dat niet alleen jongeren, maar ook ouders en verzorgers hun verantwoordelijkheid moeten nemen,” zegt een buurtbewoner die het ongeluk zag gebeuren.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

operatie kamer azp ziekenhuis artsen
Suriname

Unieke spoedinterventie bij zeldzaam aortaletsel in AZP succesvol uitgevoerd

bromfietsen in beslag genomen
Suriname

Roep om harde aanpak tegen roekeloze bromfietsers groeit

ndp simons miiekaba en tsang
Suriname

NDP heractiveert Sociaal Maatschappelijk Bureau voor versterking sociale ondersteuning

US Coast Guard geeft training aan MAS en veiligheidsdiensten over implementatie havenbeveiligingswet
Suriname

Amerikaanse kustwacht traint MAS-medewerkers voor implementatie Wet Maritieme Beveiliging

Minister Noersalim tijdens werkbezoek aan Saramacca voor inspectie van bruggen en LVV-faciliteiten
Suriname

Ministerie LVV en DC Ramautar gaan dertien bruggen in Uitkijk Saramacca repareren

vervallen producten
Suriname

Restaurant gesloten en vervallen producten winkeliers vernietigd na controles in Albina

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws