• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Overgrootmoeder uit Amsterdam onder druk gezet door familie in Paramaribo om grasmaaiers te doneren

P. Peterson door P. Peterson
29 mei 2023 12:00
in Lifestyle
grasmaaier

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een hoogbejaarde van oorsprong Surinaamse vrouw die woont in Amsterdam, Nederland, wordt zwaar onder druk gezet door haar achterkleinzoon om tweedehandse grasmaaiers voor hem te kopen en naar zijn woonplaats Paramaribo te verzenden.

De bijna negentiger met chronische gezondheidsklachten heeft onlangs een ander familielid gebeld en huilend aan haar verteld dat ze niet in staat is op zoek te gaan naar dergelijke machines en nog minder om deze te kopen en op de post te zetten.

Hoewel zij het er emotioneel moeilijk mee heeft om nee te zeggen,  zou ze al voorzichtig hebben laten doorschemeren aan de de jongeman dat het niet gaat lukken.

Maar desondanks blijft hij haar nog steeds bellen en onder druk zetten met zijn verzoek. Hiervan zou al maandenlang sprake zijn.

GFC Lifestyle verneemt dat de jongeman in Suriname een tuiniersbedrijf wil opstarten en de grasmaaimachines om die reden dringend nodig heeft.

Een vertegenwoordigster van het Internationaal VrouwenCollectief (KIVC) die op de hoogte is van deze kwestie heeft intussen contact opgenomen met de donatieaanvrager.

Aan hem is gevraagd om de oude vrouw in Nederland niet meer te belasten met zijn bedelverzoeken en zelf zorg te dragen voor de aankoop van het materiaal.

Mis dit niet:

‘Surinaamse reizigers kunnen Amsterdam beter overslaan als ze van hun geld houden’

Surinaamse wegen en hoge snelheid vormen riskante combinatie voor motorrijders

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Een hotel in Amsterdam kost niet alleen meer, ook de toeristenbelasting loopt op. Foto: Amsterdam
Lifestyle

‘Surinaamse reizigers kunnen Amsterdam beter overslaan als ze van hun geld houden’

‘Nederlandse motorrijder krijgt veel strengere opleiding dan in veel andere landen’
Lifestyle

Surinaamse wegen en hoge snelheid vormen riskante combinatie voor motorrijders

Volwassen Nederlanders kunnen in veel gevallen direct bijstand aanvragen, maar vermogen en woonsituatie tellen wel mee. Foto: KLM-kist
Lifestyle

‘Surinamers die zonder inkomen terugkeren naar Nederland kunnen mogelijk direct bijstand aanvragen’

dsb de surinaamsche bank suriname paramaribo
Lifestyle

Nederlanders met Surinaamse bankrekening krijgen vanaf 2027 te maken met strengere regels

vliegtuig cabine reizen
Gezondheid

Medische behandeling in Nederland terwijl je in Suriname woont: regels verschillen na emigratie

bouwvakker klusjesman arbeider monteur keuken
Lifestyle

Bouwvakkers in Suriname verdienen goed, maar betalen daar een hoge prijs voor

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws