• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

21-jarige vreemdeling aangehouden door RBTM

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
20 mei 2022 04:00
in Nieuws
pexels kindel media 7773260 scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- De 21-jarige vreemdeling, Jaques D., die ervan verdacht wordt zich schuldig te hebben gemaakt aan twee afzonderlijke zaken is door leden van het RBTM op woensdag 11 mei opgespoord en aangehouden.

Uit het voorlopig politieonderzoek kwam naar voren dat twee personen aangifte tegen deze verdachte hebben gedaan.

Het eerste slachtoffer K.W. deed op zondag 27 februari aangifte op het politiebureau Kwatta ter zake diefstal middels geweldpleging en medeplichtigheid, dan wel mede daderschap aan diefstal met geweldpleging.

Naar zeggen van deze aangever is Jaques vermoedelijk ook betrokken geweest bij het plegen van het strafbaar feit. De verdachten mishandelden hem en onder bedreiging van twee scherpe voorwerpen werd de aangever beroofd van een groot geldbedrag in SRD. Na de daad lieten de verdachten hem gekneveld achter.

Het tweede slachtoffer G.W. deed op woensdag 13 april aangifte op het politiebureau Leiding ter zake poging diefstal middels geweldpleging.

Met een gasbukspistool heeft Jaques op een woonadres in het district Wanica gepoogd de bewoners op dat adres te beroven. Bij het zien van de verdachte gelukte het de bewoners zich in de woning terug te trekken en de deur op slot te doen.

De politie had in deze zaak eerder twee andere jongemannen aangehouden. Het tweetal werd voorgeleid, maar aangezien zij niets te maken hadden met dit strafbaat feit werden zij na te zijn verhoord, heengezonden.

Door de verschillende verhoren die zijn afgenomen en veilig gestelde beelden kwam de verdachte Jaques in beeld. Na zijn aanhouding is Jaques samen met het gasbukspistool overgedragen aan de van Recherche van Regio Midden.

Mis dit niet:

Monorath bezoekt justitiële diensten en nieuw gerechtsgebouw in Nickerie

‘Surinaamse reizigers kunnen Amsterdam beter overslaan als ze van hun geld houden’

Hij heeft bekend betrokken te zijn bij het plegen van het strafbaar feit op het woonadres in het district Wanica. Echter ontkent hij zich schuldig te hebben gemaakt aan de roofoverval in het ressort Kwatta.

Jaques is hangende het onderzoek in verzekering gesteld. Het is niet uitgesloten dat er in de zaak van Kwatta nog meer aanhoudingen zullen worden verricht.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Nickerie krijgt nieuw gerechtsgebouw als versterking justitiële infrastructuur.
Suriname

Monorath bezoekt justitiële diensten en nieuw gerechtsgebouw in Nickerie

Een hotel in Amsterdam kost niet alleen meer, ook de toeristenbelasting loopt op. Foto: Amsterdam
Lifestyle

‘Surinaamse reizigers kunnen Amsterdam beter overslaan als ze van hun geld houden’

Asfaltwerkzaamheden en reiniging gesloten riolering van start.
Suriname

Wegenautoriteit sluit overeenkomsten voor onderhoud infrastructuur Groot Paramaribo

‘10 voor 50’ als brug naar het verleden.
Suriname

Nationaal Archief brengt Surinaamse geschiedenis tot leven met docuserie ‘10 voor 50’

Ondernemer wacht al acht maanden op betaling.
Suriname

Vuilophaal Para onder druk door maandenlange betalingsachterstand

Illustratiefoto.
Suriname

Slachtoffer bewusteloos geslagen met stuk eindhout in Moengo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws