• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Veel mensen dromen ervan miljonair te worden maar zullen ‘losers’ blijven

P. Peterson door P. Peterson
12 February 2023 16:00 - Geüpdatet op 14 February 2023 07:16
in Lifestyle
man 4886221 1280

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een groot deel mensen droomt er regelmatig van om als miljonair of multimiljonair door het leven te gaan.

Echter missen veel van hen het vermogen om dat doel ooit te bereiken. Deze groep zal meestal voor de rest van hun leven, tenzij zij de hoofdprijs van de loterij winnen, als loonarbeider, weinig succesvolle kleine ondernemer en vervolgens als pensionado verder gaan.

“Het zijn in de meeste gevallen personen die veel praten en de geweldigste plannen maken en bespreken met anderen”.

“Maar dikwijls voegen zij de daad niet bij het woord, zijn bang om grote risico’s te nemen, zijn te lui of kiezen voor de allermakkelijkste weg. Het blijft uiteindelijk bij het bouwen van luchtkastelen van deze grappenmakers”.

Dat zegt de Haagse mensenkenner Casanova die zelf miljonair is aan GFC Lifestyle in Den Haag.

Hij legt uit dat hij deze dromers vaak over de werkvloer heeft gehad.

“Zij komen herhaaldelijk met mooie plannen op mij af en verzoeken mij of ik wil meedoen met hun nog op te zetten business”.

“Maar ik heb al gauw door of ik te maken heb met losers, praatjesmaker die mijn tijd alleen maar komen verdoen. In dat soort gevallen ben ik er al gauw klaar mee”, aldus Casanova.

In Nederland hadden 278 duizend huishoudens in 2020 een vermogen van 1 miljoen euro of meer. Hiermee was 3,5 procent van alle huishoudens miljonair, staat op de site van het Centraal Bureau van de Statistiek (CBS).

ShareTweetSend

Meer berichten

suriname paramaribo
Lifestyle

Sociale controle in Suriname kan meer zijn dan bemoeizucht zegt KIVC

klm boeing schiphol vliegtuig
Lifestyle

Twee luxe reizen binnen Europa voor dezelfde prijs als een ticket naar Suriname

Ei eieren
Gezondheid

Consumenten in Paramaribo vragen toezicht op verkoop van eieren die sneller bederven

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws