• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Tsang bedankt samenleving en president: Vertrouwen zal niet worden beschaamd

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 juli 2025 07:38
in Suriname
tsang

Vandaag wordt Stephen Tsang, lid van De Nationale Assemblée (DNA) namens de Nationale Democratische Partij (NDP), beëdigd tot minister van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening.

In een persoonlijke boodschap gaf hij aan dankbaar te zijn voor deze nieuwe verantwoordelijkheid en klaar te zijn om het werk met volle toewijding aan te vangen.

“Niets komt voor zijn tijd. Vandaag word ik beëdigd als minister en ik heb er zin in,” aldus Tsang. “Ik dank de Here voor deze zegening en ben mijn gezin, familie en vrienden bijzonder erkentelijk voor hun geduld gedurende dit traject.”

De aankomende minister spreekt ook zijn waardering uit voor de vele steunbetuigingen die hij de afgelopen dagen mocht ontvangen:

“De positieve reacties op sociale media waren overweldigend en hartverwarmend. Uw woorden van vertrouwen hebben mij geraakt. Het lukt mij niet om iedereen persoonlijk te antwoorden, maar via deze weg wil ik mijn dank uitspreken.”

Tsang benadrukt het belang van samen bouwen aan Suriname en riep op tot collectieve inspanning:

“We hebben veel werk te doen, en we zullen het samen moeten doen. Ik geloof in de kracht van gebed, vooral wanneer het van anderen komt. Het doel moet zijn om zo te leven dat mensen voor je willen bidden.”

Tot slot bedankt hij de president van de Republiek Suriname voor het in hem gestelde vertrouwen: “Ik dank president Jennifer Simons voor het vertrouwen. Ik zal het niet beschamen.”

Met de benoeming van Tsang verlaat hij zijn zetel in het parlement. Deze zal op korte termijn worden ingevuld door een opvolgende kandidaat van de NDP.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Pleidooi voor controle op de besteding van staatsgeld
Suriname

Minder toezicht op staatsgeld opent deur voor nationale ramp, beweert dr. Ashwin Ramcharan

Grensbeveiliging, economische, agrarische en sociale samenwerking hoofddoel missies.
Suriname

President Simons kondigt officiële missies aan naar Brazilië en Dominicaanse Republiek

Suriname moet leren van internationale trend onder jongeren
Lifestyle

Geor Hering hoopt dat Suriname trend van minder alcoholgebruik overneemt

“SRD 10.000 is veel te hoog. Dat is meer dan de helft van wat de gemiddelde Surinamer per maand verdient,” zegt Anita.
Gezondheid

Hoge kosten MRI-scans zorgen voor frustratie onder Surinamers

Het kanaal gaat komende donderdag van start
Lifestyle

China Horizon TV Station lanceert eerste 24/7 internationale HD-zender in Suriname

Veel Surinamers verkijken zich op de kosten van wonen in Nederland
Lifestyle

‘Emigratie naar Nederland leidt voor Surinaamse middenklasse vaak tot lagere levenskwaliteit’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws