• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse vakantie ‘verpest’ voor Nederlander; vrouwelijke gast mag hotelkamer niet in

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 augustus 2024 20:00
in Lifestyle
hotel receptie boeking gast dame reizen vakantie

Er is een bericht bij onze lifestyle- redactie binnengekomen van een 32-jarige Amsterdammer die stelt dat zijn vakantie in Suriname ‘verpest’ is.

De man zegt dat de beveiliging van een bekend appartementencomplex in Paramaribo Noord weigerde om een vrouwelijke vriend die hij tijdens zijn verblijf had leren kennen, toegang te verlenen tot zijn kamer.

“Het is te belachelijk voor woorden, maar de beveiliging weigerde haar,” verklaarde de toerist verontwaardigd.

Hij voegde eraan toe: “Wat denken ze dat ik hier kom doen? Ik ben een vrijgezelle man die alleen naar Suriname reist. Het is toch logisch dat ik soms gezelschap wens?”

Uit kleinschalig online onderzoek van GFC Nieuws Lifestyle blijkt dat veel hotels en appartementencomplexen wereldwijd een zogenoemde ‘no guests policy’ hanteren.

Deze beleidslijn houdt in dat niet-geregistreerde gasten, die geen officiële overnachting boeken, geen toegang krijgen tot de kamers van betalende gasten.

Het doel hiervan is vaak om de veiligheid en privacy van alle gasten te waarborgen en om ongewenste situaties te voorkomen.

De Nederlander beweert echter dat hij tijdens eerdere reizen nooit problemen heeft ondervonden bij het ontvangen van gasten op zijn kamer.

Bekijk ook:

‘Surinaamse ouders ontvangen bijstandsuitkering, terwijl kinderen vaker hoogopgeleid zijn’

‘Spotgoedkope Amerikaanse supermarkt kan prijzen in Suriname laten kelderen’

“Ik ben naar Suriname gekomen om van mijn vakantie te genieten, maar dit incident heeft de pret behoorlijk gedrukt.

Ik raad anderen aan om goed te checken of hun verblijf zulke restricties heeft, zodat ze niet voor vervelende verrassingen komen te staan,” aldus de Amsterdammer.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Steeds meer kinderen van Surinaamse ouders in Nederland behalen een hbo of wo diploma. Foto: Scheveningen Den Haag
Lifestyle

‘Surinaamse ouders ontvangen bijstandsuitkering, terwijl kinderen vaker hoogopgeleid zijn’

Een dergelijke formule zou druk kunnen zetten op bestaande supermarkten in Paramaribo om hun prijzen te verlagen. Foto: Walmart Guatemala
Lifestyle

‘Spotgoedkope Amerikaanse supermarkt kan prijzen in Suriname laten kelderen’

Betere herkenbaarheid van voertuigen kan automobilisten, motorrijders, fietsers en voetgangers extra tijd geven om op elkaar te reageren.
Lifestyle

Europese regels voor dagrijverlichting kunnen het verkeer in Suriname veiliger maken

zanderij johan adolf pengel luchthaven vertrekhal
Lifestyle

Als Surinamer geen Schengenvisum gekregen? In dit Zuid Amerikaanse land beleef je ook Europa

Tickets naar Zanderij niet goedkoper ondanks lagere olieprijs
Lifestyle

Tickets naar Zanderij niet goedkoper ondanks lagere olieprijs

Zelfrijdende auto's worden steeds slimmer, maar Suriname kent nog grote uitdagingen.
Lifestyle

Waarom Suriname nog niet klaar is voor zelfrijdende elektrische auto’s

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws