• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Regering Santokhi niet de schuld geven van zelfdodingen in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 juni 2023 20:00 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:33
in Opinie
vrouw ongelukkig depressief huilen verdrietig

INGEZONDEN- Ondanks mijn gebrek aan enthousiasme voor de prestaties van de huidige Surinaamse regering onder leiding van Chandrikapersad Santokhi en Ronnie Brunswijk, acht ik het noodzakelijk om deze figuren te verdedigen.

In toenemende mate merk ik op sociale media dat men probeert de recente zelfdodingen in Suriname indirect aan deze politici en de financiële crisis in het land te wijten.

Vooral influencers suggereren dat beperkte toekomstperspectieven de voornaamste reden zijn voor mensen om een einde aan hun leven te maken.

Dergelijke beweringen simplificeren echter dit complexe vraagstuk en negeren de multifactoriële aard ervan.

Het is essentieel om te benadrukken dat zelfdoding bijna altijd het resultaat is van een samenloop van verschillende problemen, niet slechts één enkele oorzaak. Zelfdoding is een complex en gevoelig onderwerp dat kan worden beïnvloed door een reeks factoren.

Uit onderzoek blijkt dat de meest voorkomende oorzaken van zelfdoding onder andere ernstige depressie, andere psychische aandoeningen, gevoelens van hopeloosheid, of ondraaglijk emotioneel of fysiek lijden omvatten.

Andere factoren kunnen onder meer excessief middelengebruik, sociaal isolement, een persoonlijke crisis of catastrofe, evenals toegang tot dodelijke middelen betreffen.

S. Cruden

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat GFC het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Meer berichten

KLM Boeing 777 op Zanderij
Opinie

Nederland is onmisbaar voor een betere toekomst van Suriname

Corruptie omkoping fraude
Opinie

Het fenomeen corruptie in Suriname

eten restaurant roti hindoe diner
Column

Massala doks nog altijd geliefd gerecht in Suriname

santokhi chan ronnie brunswijk abop vhp president
Opinie

Zijn VHP en ABOP nog voor het volk?

san van der Eugene
Opinie

Reactie op: van der San’s misinformatie in de kwestie van salaris van de PG

paramaribo suriname gebouw
Opinie

Suriname moet stoppen met dromen en inzien dat we niet vooruit komen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws