• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Regering Santokhi niet de schuld geven van zelfdodingen in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 juni 2023 20:00 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:33
in Opinie
vrouw ongelukkig depressief huilen verdrietig

INGEZONDEN- Ondanks mijn gebrek aan enthousiasme voor de prestaties van de huidige Surinaamse regering onder leiding van Chandrikapersad Santokhi en Ronnie Brunswijk, acht ik het noodzakelijk om deze figuren te verdedigen.

In toenemende mate merk ik op sociale media dat men probeert de recente zelfdodingen in Suriname indirect aan deze politici en de financiële crisis in het land te wijten.

Vooral influencers suggereren dat beperkte toekomstperspectieven de voornaamste reden zijn voor mensen om een einde aan hun leven te maken.

Dergelijke beweringen simplificeren echter dit complexe vraagstuk en negeren de multifactoriële aard ervan.

Het is essentieel om te benadrukken dat zelfdoding bijna altijd het resultaat is van een samenloop van verschillende problemen, niet slechts één enkele oorzaak. Zelfdoding is een complex en gevoelig onderwerp dat kan worden beïnvloed door een reeks factoren.

Uit onderzoek blijkt dat de meest voorkomende oorzaken van zelfdoding onder andere ernstige depressie, andere psychische aandoeningen, gevoelens van hopeloosheid, of ondraaglijk emotioneel of fysiek lijden omvatten.

Andere factoren kunnen onder meer excessief middelengebruik, sociaal isolement, een persoonlijke crisis of catastrofe, evenals toegang tot dodelijke middelen betreffen.

S. Cruden

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat GFC het eens is met de inhoud

ShareTweetSend

Meer berichten

soeropwari en vorstwijk
Opinie

Dinotha Vorstwijk en de duizenden gronden

torilal sewdien en chotkan
Opinie

Torilal, Chotkan en de erfenis van een rot systeem

chan S en Jennifer Simons
Opinie

Santokhi herstelde de Surinaamse rechtstaat, zet president Simons het voort?

santokhi en koning
Opinie

Simons plukt de vruchten van Santokhi’s diplomatie

walapa vis
Column

Walapa blijft mysterieus: vis, slang of gewoon een sterk verhaal?

WIJDENBOSCHBRUG BOSJEBRUG e1613485016941
Opinie

Groot denken, betere wegen, sterkere economie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws