• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

President Simons had telefonisch gesprek met premier Mia Amor Mottley van Barbados

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
23 juli 2025 16:07
in Suriname
simons en bouva

President Jennifer Simons had vandaag een telefonisch gesprek met de premier van Barbados, Mia Amor Mottley.

Tijdens dit hartelijk gesprek sprak president Simons haar waardering uit voor de doeltreffende invulling die premier Mottley heeft gegeven aan het voorzitterschap van de CARICOM in de eerste helft van 2025.

Onder Mottley’s leiderschap zijn belangrijke regionale prioriteiten voortgezet en versterkt, waaronder economische samenwerking, klimaatactie en voedselzekerheid.

Simons onderstreepte de warme relatie tussen Suriname en Barbados en gaf aan dat beide landen toegewijd zijn aan verdere verdieping van de bilaterale samenwerking.

Suriname en Barbados zullen hun samenwerking intensiveren op meerdere strategische terreinen, waaronder:

De agrosector: gezamenlijke initiatieven gericht op voedselzekerheid en duurzame landbouwontwikkeling.

Toerisme: uitwisseling van expertise en het bevorderen van duurzame toeristische projecten.

Culturele en kennisuitwisseling: programma’s op het gebied van onderwijs, innovatie, kunst en cultuur die de onderlinge verbondenheid versterken.

De ontmoeting werd afgesloten met de wederzijdse toezegging om concrete stappen te zetten ter uitvoering van de besproken samenwerkingsgebieden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Twee scholieren aangehouden in onderzoek naar Oreo koekjes waarin drugs zou zijn verwerkt.
Suriname

Twee scholieren aangehouden na verkoop van ‘edibles’ met drugs in Oreo koekjes

suriname
Suriname

Guillermo Feller: Suriname gaat niet ten onder aan armoede, maar aan menselijk falen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437257
Suriname

Nieuwe Raad van Commissarissen geïnstalleerd bij Telesur

[Aggregator] Downloaded image for imported item #437242
Suriname

Distributie van schoolmeubilair aan diverse GLO- en VOJ-scholen

aangehouden vrouw gevangenis handboeien arrestatie politie
Suriname

Vrouw aangehouden voor mishandeling en bedreiging in Wageningen

sirene politie ambulance arrest aanhouding2
Suriname

Nederlander beroofd door jeugdigen aan de Bolletriestraat

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws