• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Pakkitow is een vloek voor Suriname, beweert analist Hikmat Mahawat Khan

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 december 2024 18:40
in Suriname
biervliet stephen pakkitow 2

De Surinaams-Nederlandse analist Hikmat Mahawat Khan haalt hard uit naar activist Pakkitow, die volgens hem meer kwaad dan goed doet voor Suriname.

In een bericht dat gestuurd is naar GFC Nieuws beschuldigt Mahawat Khan Pakkitow ervan slechts bezig te zijn met zijn eigen ego en belangen, terwijl hij het volk een rad voor ogen draait met loze kreten over “Suriname eerst.”

“Pakkitow is het perfecte voorbeeld van het wegjaag-syndroom dat Suriname teistert,” zegt Mahawat Khan.

“Protesteren onder het mom van volksbelang, maar achter de schermen enkel bezig zijn met eigen politieke spelletjes. Hij heeft zelf geen oplossingen, geen visie en geen plan, maar verwacht dat anderen hem blindelings volgen.”

De analist verwijst naar Pakkitows conflict binnen PRO, de partij die hij boos verliet omdat hij zich niet aan de interne regels wilde houden.

“Hij wil regeringen aanspreken op goed bestuur, maar kan zelf niet eens functioneren binnen zijn eigen partij. Als iemand nu al vindt dat regels niet voor hem gelden, wat zal hij dan doen als hij ooit macht krijgt?”

Mahawat Khan wijst ook op Pakkitows opportunistische houding.

“Eerst was de NDP slecht, nu lijkt hij ze te steunen. Eerst was de NPS waardeloos, nu is die partij ineens goed genoeg. Het is duidelijk: dit is geen man van principes, maar van opportunisme.”

Zijn boodschap is helder: “Pakkitow misleidt het volk. Hij is geen oplossing, maar een obstakel. Suriname verdient beter dan leeghoofden die alleen kunnen klagen en wegjagen. Het volk moet hem doorzien en zijn spel stoppen.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

verkenningsvliegtuig guyana
Suriname

India levert verkenningsvliegtuig aan Guyana tegen achtergrond van regionale spanningen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #434427
Suriname

Man vijf dagen vermist, dood aangetroffen in Brokopondo

Update bouw brug over de Corantijn rivier
Buitenland

Guyanese scheepvaartsector wijst voorstel Suriname over vrijstellingen Corantijnrivier af

autobrand
Suriname

Grasbrand verwoest meerdere voertuigen aan Weythingweg

vissersboten 1
Buitenland

Guyana blijft inzetten op dialoog met Suriname over visrechten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #434413
Suriname

Pluimveetraining in Moengo versterkt lokale landbouwontwikkeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws