• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Minister Baasaron bezoekt EZ-afdelingen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
18 juli 2025 17:13
in Suriname
baasaron beoek depandances ez

De nieuwe minister van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ), Andrew Baasaron, heeft vandaag een kennismakingsbezoek gebracht aan de dependances van het ministerie in Saramacca Doorsteek.

Het betrof onder andere werkbezoeken aan de Economische Controle Dienst (ECD), de afdeling Waarborg en Ijkwezen, en de Technische Dienst.

Het bezoek stond in het teken van oriëntatie op de interne werkstructuren en het inzicht krijgen in de operationele uitdagingen van deze afdelingen.

Tijdens informele gesprekken met het personeel toonde minister Baasaron zich luisterbereid en betrokken, en gaf hij aan groot belang te hechten aan open communicatie en een transparante werkcultuur.

“Een sterk ministerie begint bij gemotiveerde medewerkers en heldere processen. Mijn inzet is gericht op samenwerking, integriteit en innovatie. Alleen zo kunnen wij een ministerie bouwen dat de samenleving echt vooruithelpt,” aldus minister Baasaron.

De minister benadrukte dat structurele versterking van menskracht en capaciteit noodzakelijk is om de dienstverlening te verbeteren.

Hiervoor wordt onder andere gekeken naar gerichte trainingen, digitalisering van processen, en betere inzet van middelen. Dit alles moet bijdragen aan meer efficiëntie, minder ruimte voor corruptie, en een veilige, productieve werkomgeving.

Ook werd aandacht besteed aan de noodzaak van een positieve organisatiecultuur. De bewindsman gaf aan dat hij geen ruimte laat voor rancune of intimidatie op de werkvloer en pleitte voor een cultuur van wederzijds respect, waarin medewerkers zich gewaardeerd en veilig voelen om hun bijdrage te leveren.

Mis dit niet:

‘Gratis eten op KLM’s Surinamevlucht blijft inbegrepen ondanks aangekondigde verandering’

‘Geld steken in Surinaams familiehuis kan bij ruzie moeilijk terug te krijgen zijn’

Het bezoek werd afgesloten met een rondleiding langs de verschillende afdelingen, waarbij het personeel de gelegenheid kreeg om hun zorgen en wensen kenbaar te maken.

De minister gaf aan dat hij zich persoonlijk zal inzetten om te komen tot structurele oplossingen voor knelpunten, zodat het ministerie zich kan ontwikkelen tot een organisatie “waar elke medewerker trots op kan zijn.”

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

vliegtuig maaltijd reizen eten economy class
Lifestyle

‘Gratis eten op KLM’s Surinamevlucht blijft inbegrepen ondanks aangekondigde verandering’

geld euro valuta
Lifestyle

‘Geld steken in Surinaams familiehuis kan bij ruzie moeilijk terug te krijgen zijn’

Is de Surinaamse diaspora cultureel meer Nederlands geworden?
Gezondheid

Geor Hering ziet Nederlandse ouderen volop fietsen en wandelen en stelt vragen over Suriname

Twee bromfietsers botsen ter hoogte van Menkendam.
Suriname

Dodelijk verkeersongeval aan Martin Luther Kingweg, bromfietser overlijdt ter plaatse

Collectief wil publiek informeren over risico’s voor biodiversiteit, waterbeheer, volksgezondheid en duurzame ontwikkeling.
Suriname

Milieuorganisaties luiden alarm over grootschalige ontbossing: informatiesessie over landbouwplannen Braganza

Ontruiming illegale goudkamp. Archieffoto.
Suriname

Politie geeft illegale bewoners tot 23 oktober om Masonicagebied te verlaten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws