• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mannen klagen over ‘makkelijk’ vrouwenleven: 21-jarige ontvangt maandelijks €2000 en hoeft daarvoor alleen te appen met suikeroom

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
29 december 2021 14:00
in Lifestyle
vrouw telefoon

GFC LIFESTYLEREDACTIE- De Amerikaanse Bailey (21) ‘verdiende’ een volwaardig salaris door enkel appcontact te onderhouden met een oudere man.

De man die ze leerde kennen tijdens haar werk als serveerster maakte omgerekend grofweg tweeduizend euro op maandbasis voor haar over. Dit zijn bedragen die een pasafgestudeerde in Nederland en andere Europese landen soms niet eens binnenharkt.

Tijdens het werken kreeg ze een aardige fooi toegeschoven, samen met zijn visitekaartje. Bailey belde hem de volgende dag om te bedanken en vanaf dat moment had ze frequent contact met hem.

Bailey (@ig/baileyhunterxx)

De daaropvolgende drie jaar werd ze enorm verwend, terwijl de twee slechts appcontact hadden. Na die periode ontmoette zij elkaar en kreeg ze meer dure cadeau’s van haar blijkbaar zeer kapitaalkrachtige suikeroom. Dat zegt ze op haar TikTok kanaal.

Columnist Rick vertelde onlangs via GFC Nieuws dat een mannenleven, onder andere wegens bovenstaande, stukken moeilijker is dan een vrouwenleven.

“Vanaf een vrouw volwassen wordt krijgt ze bijna alles cadeau waardoor ze jongere mannen eerder voorbijstreeft. Dat zorgt voor ergernis bij het tegenovergestelde geslacht.

Een degelijk uitziende jongedame heeft de wereld in haar handen. Ze wordt begeerd door mannen van elke leeftijdscategorie en beschikt over alle tools om een succes van haar leven te maken.”

Foto artikel ter illustratie

ShareTweetSendSend

Meer berichten

nederland winter
Lifestyle

Zonder hulp uit Nederland dreigt instorting van Surinaamse economie

klm schiphol airport
Lifestyle

Wat kost een last-minute ticket naar Suriname vanuit Nederland?

bruiloft trouwen
Lifestyle

Surinaamse dame(29) gespot zonder verlovingsring, bruiloft afgeblazen

eten diner roti
Lifestyle

Eten in Suriname invriezen en meenemen naar Nederland. Mag dat?

voodoo bonumang winti
Lifestyle

Geor Hering haalt fel uit naar geloof in bonuman en waarschuwt voor risico’s

geld euro
Lifestyle

Nieuwe belastingregels: ook Surinaamse Nederlanders overwegen Holland te verlaten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws