• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ied booschap van de Surinaamse Partij van de Arbeid

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
10 april 2024 20:35
in Suriname
GFC. Nieuws uit Suriname

Ied ul-Fitr is een belangrijk moment van vreugde en verbondenheid voor de moslimgemeenschap wereldwijd, waaronder ook in Suriname.

Als Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) brengen wij onze beste wensen uit aan de hele Surinamse gemeenschap in het bijzonder alle moslimsbroeders en zusters in Suriname en over de hele wereld tijdens deze bijzondere viering.

In een tijd waarin Suriname te maken heeft met verschillende uitdagingen, waaronder economische onzekerheid en sociale spanningen, is het essentieel om te streven naar vrede en saamhorigheid.

Deze waarden vormen de basis voor het opbouwen van een veerkrachtige en welvarende samenleving, waarin iedereen gelijke kansen heeft en zich gewaardeerd en gerespecteerd voelt, ongeacht hun achtergrond of overtuigingen.

Het vieren van Ied ul-Fitr herinnert ons aan de kracht van vergeving, vrijgevigheid en solidariteit.

Het is een tijd waarin families en gemeenschappen samenkomen om liefde en vreugde te delen, maar het is ook een gelegenheid om na te denken over onze verantwoordelijkheid jegens anderen en om ons in te zetten voor het welzijn van de minder bedeelden.

Als politieke partij streven wij ernaar om een inclusieve samenleving te bevorderen, waarin iedereen gelijke kansen heeft om te groeien en bij te dragen aan de ontwikkeling van ons land.

We geloven in het belang van dialoog, samenwerking en wederzijds respect als middelen om conflicten op te lossen en bruggen te bouwen tussen verschillende gemeenschappen en culturen.

Mis dit niet:

Sampie: FPIC moet gelden bij ontwikkelingen in het binnenland

Meer dan helft jonge Surinamers denkt aan vertrek terwijl olieboom nadert

Het is van groot belang dat we ons bewust zijn van de diversiteit binnen onze samenleving en dat we streven naar eenheid in verscheidenheid.

Door te erkennen en te waarderen wat ons verbindt, kunnen we bouwen aan een sterker en veerkrachtiger Suriname, waarin iedereen een plek heeft en zich thuis voelt.

Tijdens deze periode van feestelijkheid en reflectie moedigen we iedereen aan om actief bij te dragen aan het bevorderen van vrede en harmonie, zowel binnen hun eigen gemeenschappen als in de bredere samenleving.

Laten we samenwerken aan het creëren van een toekomst waarin tolerantie, begrip en mededogen centraal staan, en waarin we streven naar rechtvaardigheid en gelijkheid voor alle burgers.

Als Surinaamse Partij van de Arbeid (SPA) verbinden we ons ertoe om ons in te zetten voor het welzijn van alle Surinamers, ongeacht hun religie, etniciteit of achtergrond.

We geloven in de kracht cosmische eenheid van diversiteit en inclusie als drijvende krachten achter vooruitgang en ontwikkeling, en we zijn vastbesloten om te werken aan een toekomst waarin iedereen gelijke en eerlijke kansen heeft om te gedijen en te bloeien.

In deze geest van solidariteit, eenheid en saamhorigheid wensen we iedereen een vreugdevolle en gezegende Ied ul-Fitr toe.

Moge deze viering een bron van inspiratie zijn voor ons allemaal om ons in te zetten voor een betere toekomst, gebaseerd op wederzijds begrip, respect en samenwerking.

Surinaamse Patij van de Arbeid

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

ABOP-parlementariër Sampie benadrukt belang van FPIC bij Mennonietenkwestie.
Suriname

Sampie: FPIC moet gelden bij ontwikkelingen in het binnenland

klm boeing
Nederland

Meer dan helft jonge Surinamers denkt aan vertrek terwijl olieboom nadert

Woning in Paramaribo. Illustratiefoto.
Lifestyle

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

Wat zegt de zoveelste drugsvangst uit Suriname over ons land?
Suriname

Politie vindt honderden verpakkingen met vermoedelijke drugs op drie hotspots

President Jennifer Simons en de Panamese president José Raúl Mulino Quintero tijdens hun bilaterale overleg in New York. Foto: CDS
Suriname

Suriname en Panama werken aan visumvrij reizen met nationaal paspoort

De economische activiteit kan de vraag naar woningen en grond in Paramaribo flink vergroten. Foto: Paramaribo centrum
Lifestyle

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws