• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

ABPLAZ-leden ontvangen SRD 12.500

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 juni 2021 07:40
in Nieuws
leden ablaz verplegers

GFC NIEUWSREDACTIE- Zoals beloofd door vicepresident Ronnie Brunswijk krijgen de leden van de Algemene Bond van Personeel in dienst van het Academisch Ziekenhuis (ABPLAZ) eind juni een bedrag op hun rekening gestort.

Op 25 juni is tussen partijen een akkoord bereikt. Elke medewerker zal een bedrag van SRD 12.500 ontvangen. Verder is overeengekomen dat het totaal bedrag in 4 termijnen wordt uitbetaald.

De leden van deze organisatie hebben afgelopen woensdag een petitie aangeboden aan Brunswijk. De groep bestond uit personeel van het Academisch Ziekenhuis, onder leiding van de Bondsvoorzitter Lloyd Pool.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Veel vraag in Suriname naar ‘7 kilo afvallen per maand- kuur’

De ABPLAZ die namens haar leden in onderhandeling was met de minister van Volksgezondheid, Amar Ramadin, stelde de minister een ultimatum om uiterlijk 22 juni met een betalingsvoorstel te komen. Het gaat in deze om de eis voor de afkoop van de dienstjaren 2019 en 2020.

De bond eiste een bedrag van SRD 15.000. Door de regering werd een afkoopbedrag van SRD 8000,- op tafel gelegd.
De leden hebben dit voorstel van de tafel geveegd.

Brunswijk beloofde de leden het geheel met de regeringstop te bespreken. Het bestuur blijft in onderhandeling met de regering. Hun streven is het wensenpakket over het dienstjaar 2021 uiterlijk midden juli in te dienen.

De ABPLAZ blijft echter in beraad totdat alle besproken punten zijn afgehandeld.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

Mis dit niet:

“Mangre wil coördinator worden van gezamenlijke onderwijsbonden”

Nishita Bharos onderzoekt pensioenrechten van ongehuwde partners in Suriname

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

BvL/ALS-voorzitter Reshma Mangre.
Suriname

“Mangre wil coördinator worden van gezamenlijke onderwijsbonden”

Bharos brengt juridische knelpunten in pensioenwetgeving onder de aandacht.
Suriname

Nishita Bharos onderzoekt pensioenrechten van ongehuwde partners in Suriname

Total Energies, illustratiefoto.
Suriname

TotalEnergies plant nieuwe exploratiecampagne in Block 58 voor 2027 en 2028

President Jennifer Simons en de Nederlandse premier Rob Jetten tijdens hun bilaterale overleg in New York. Foto: CDS
Nederland

Simons en Jetten bespreken visumversoepeling en inzet van €66,6 miljoen uit Nederland

'Diaspora moet vaste partner worden'
Nederland

VHP Nederland: Suriname moet instituties versterken vóór de olierijkdom komt

Het rijbewijs kan voor een nieuwe generatie Surinamers veel minder belangrijk worden als autonome auto's zich de komende twintig jaar blijven ontwikkelen.
Lifestyle

Surinamers die nu worden geboren hebben later mogelijk geen rijbewijs meer nodig

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws