• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man vanuit Goede hoopweg gegijzeld en mishandeld

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
1 september 2025 15:11
in Suriname
Zwaailicht politie

Alcohol, haast en rijden zonder rijbewijs leiden tot ernstige ongevallen.

Op zondag 31 augustus, omstreeks 15.30 uur, hebben politieagenten bij de controlepost Klaaskreek drie mannen aangehouden die verdacht worden van opzettelijke vrijheidsberoving, gijzeling, bedreiging en mishandeling.

De verdachten, K.L., L.G. en M.K., werden staande gehouden toen zij over de Afobakaweg reden. Tijdens de controle trokken plotselinge kreten uit het voertuig direct de aandacht van de wetsdienaren.

Bij nader onderzoek ontdekten zij het slachtoffer, P.J., dat zichtbaar overstuur en ingesloten op de achterbank zat, vlak achter de bestuurder.

Uit het voorlopige onderzoek blijkt dat P.J. eerder die dag tegen zijn wil van de Goede Hoopweg was meegenomen, waarbij hij niet alleen werd mishandeld maar ook gegijzeld door de drie mannen.

Volgens de verklaringen van de verdachten zou P.J. goud van hen hebben gestolen en waren zij onderweg om hem “naar het politiebureau” in Brokopondo te brengen.

Dankzij het snelle en alerte optreden van de politie kon het slachtoffer op tijd uit zijn benarde situatie worden bevrijd. Het voertuig waarin hij werd vastgehouden, is in beslag genomen voor verder onderzoek.

Na overleg met een lid van het Openbaar Ministerie zijn de drie verdachten in verzekering gesteld. Het onderzoek naar deze ernstige zaak is nog gaande.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

pompstation benzine
Lifestyle

Automaat rijden populair in Suriname, maar ligt het benzineverbruik hoger?

injectie prik vaccin dokter naald
Gezondheid

Pleidooi voor invoering gordelroosvaccinatie in Suriname na Nederlandse plannen

tapanahony stroom
Suriname

Zes dorpen in Tapanahony krijgen stroom via nieuwe zonne-energiecentrale in Agaigoni

bacove banaan
Lifestyle

Prijsstijging groene bananen legt productie bananenchips deels stil

verkeersbord onleesbaar
Suriname

Automobilisten eisen directe actie van autoriteiten bij onleesbare stopborden

perceel trens goot suriname
Suriname

Nalatige perceeleigenaren kunnen hun eigendom kwijtraken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws