• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

EZOTI en bedrijfsleven bundelen krachten voor sterker ondernemingsklimaat

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
18 augustus 2025 17:00
in Suriname
baasaron met bedrijfsleven

Minister Andrew Baasaron van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZOTI) heeft vandaag een constructieve bespreking gehad met vertegenwoordigers van de Kamer van Koophandel en Fabrieken (KKF) en de Associatie van Surinaamse Fabrikanten (ASFA). De ontmoeting vond plaats in de vergaderzaal van het ministerie.

Tijdens het overleg is van gedachten gewisseld over beleidsaangelegenheden die van belang zijn voor de versterking van het ondernemings- en innovatieklimaat in Suriname.

Zowel de directieleden van EZOTI als de vertegenwoordigers van het bedrijfsleven benadrukten het belang van nauwere samenwerking en gezamenlijke inspanningen om de economische ontwikkeling te stimuleren.

De partijen hebben hun bereidheid uitgesproken om de samenwerking verder te intensiveren en gezamenlijk te werken aan het creëren van een gunstig ondernemingsklimaat.

Daarbij is ook aandacht besteed aan het belang van innovatie en de ondersteuning van de productie- en dienstensector in Suriname.

Baasaron sprak zijn waardering uit voor de inzet van het bedrijfsleven en benadrukte dat duurzame ontwikkeling alleen bereikt kan worden door een sterke publiek-private samenwerking.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

petitie inheems kollectief suriname 41
Suriname

“Te lang is er onzekerheid over de erkenning van onze grondrechten… Te lang is er onrecht”

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436245
Suriname

Spanning loopt op bij goudmijn: twee doden na val van berg

aids voorlichting wit santi
Suriname

Succesvolle aidsvoorlichting ter gelegenheid van 14-jarig bestaan SWEC

3 ranjan
Suriname

Diaspora-ondernemers bundelen krachten voor toekomst Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436672
Suriname

Suriname investeert in wereldburgerschap: nieuwe generatie diplomaten in de maak

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436659
Suriname

Gangarampandayweg bijna gereed na grootschalige aanpak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws