• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Luchthavenbeheer bevestigt diefstalzaak op Zanderij en meldt aanhoudingen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
18 augustus 2025 13:12
in Suriname
suriname zanderij paramaribo johan adolf pengel luchthaven

Khoeblal stelt verantwoordelijkheid luchtverkeersleiding ter discussie

In reactie op het eerder gepubliceerde artikel van GFC Nieuws over georganiseerde diefstallen op de internationale luchthaven Johan Adolf Pengel (Zanderij), heeft N.V. Luchthavenbeheer vandaag een officiële verklaring uitgebracht aan de redactie van GFC.

De luchthavenexploitant bevestigt dat er ongeveer twee maanden geleden melding is gedaan van de diefstal van luxe goederen.

De gestolen items bevonden zich onder beheer van een zogenoemde “regulated agent” – een erkend bedrijf dat verantwoordelijk is voor het afhandelen van vracht op de luchthaven.

Volgens N.V. Luchthavenbeheer is direct na ontvangst van de klacht actie ondernomen. De Airport Security-afdeling heeft volledige medewerking verleend aan het lopende onderzoek.

Zo zijn onder meer camerabeelden overgedragen aan de Justitiële Autoriteiten, die inmiddels verantwoordelijk zijn voor het verdere onderzoek.

Opmerkelijk is dat de luchthavenbeheerder ook meldt dat er al enkele aanhoudingen zijn verricht in verband met de zaak. Verdere details worden echter nog niet vrijgegeven om het onderzoek niet te verstoren.

De verklaring van N.V. Luchthavenbeheer volgt op een anonieme tip die GFC Nieuws vorige week bereikte.

Daarin werd gewag gemaakt van een mogelijk patroon van terugkerende diefstallen van kostbare zendingen op Zanderij, met grote financiële schade voor ondernemers tot gevolg.

Mis dit niet:

Drie verdachten aangehouden met vermoedelijke marihuana bij controlepost Burnside

Suriname lijkt strijd tegen verkeerslawaai steeds verder te verliezen

De klokkenluider riep toen op tot strengere beveiliging en meer transparantie richting de getroffen handelaren.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

De politie heeft het voertuig en de aangetroffen zakken met vermoedelijke marihuana in beslag genomen voor verder onderzoek. Foto: KPS
Suriname

Drie verdachten aangehouden met vermoedelijke marihuana bij controlepost Burnside

Klachten over bromfietsen én auto’s met bewust luidere uitlaten. Illustratiefoto: Brommers op de Wijdenboschbrug
Suriname

Suriname lijkt strijd tegen verkeerslawaai steeds verder te verliezen

Nickerie krijgt nieuw gerechtsgebouw als versterking justitiële infrastructuur.
Suriname

Monorath bezoekt justitiële diensten en nieuw gerechtsgebouw in Nickerie

Een hotel in Amsterdam kost niet alleen meer, ook de toeristenbelasting loopt op. Foto: Amsterdam
Lifestyle

‘Surinaamse reizigers kunnen Amsterdam beter overslaan als ze van hun geld houden’

Asfaltwerkzaamheden en reiniging gesloten riolering van start.
Suriname

Wegenautoriteit sluit overeenkomsten voor onderhoud infrastructuur Groot Paramaribo

‘10 voor 50’ als brug naar het verleden.
Suriname

Nationaal Archief brengt Surinaamse geschiedenis tot leven met docuserie ‘10 voor 50’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws