• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Bidden voor de juiste man in je leven is helemaal oké

Patricia Wong door Patricia Wong
16 november 2024 12:00
in Column, Lifestyle
koppel relatie stel echtpaar hindoe ruzie

Foto ter illustratie.

Het is misschien niet zo gek als het lijkt: langere tijd bidden om de juiste partner in je leven te krijgen.

Toen een goede vriendin van mij, ik denk al ruim 16 jaar geleden, vol vreugde vertelde dat haar gebeden waren verhoord, moest ik er eerst om glimlachen.

Ze heeft lange tijd elke avond Jezus gevraagd om de man die zij als haar levenspartner zag, naar haar toe te brengen – ook al was hij op dat moment nog bezet. Voor haar was hij de enige en niemand anders zou voldoen.

Mijn eerste reactie toen was misschien wat sceptisch. Is dat normaal, vroeg ik me af. Moet je voor een relatie bidden, en mag dat zelfs als iemand nog in een andere relatie zit?

Maar naarmate ik erover nadacht, begon ik het beter te begrijpen en zelfs te waarderen.

Ze was niet uit op het verbreken van zijn relatie of op het forceren van iets dat niet voor haar bestemd was. Wat ze deed, was haar hoop en verlangen neerleggen bij een hogere macht en dat deed ze met geduld en oprechtheid.

Nu, zoveel tijd later is ze nog steeds gelukkig samen met dezelfde man en dat zegt mij eigenlijk genoeg.

In plaats van zich te verliezen in frustratie of impulsieve keuzes, koos ze voor gebed en geduld. Dit heeft haar geholpen om helder te blijven in haar intenties, te vertrouwen op het proces en haar emoties niet de overhand te laten nemen.

Mis dit niet:

Hoe ontdekt Nederland verborgen vermogen in Suriname?

Dozen vol levensmiddelen van Nederland naar Suriname? Die tijd is toch voorbij

Het mooie is dat ze niet heeft geprobeerd het lot te forceren maar de tijd heeft genomen voor iets dat echt waardevol voor haar was.

We zijn vaak zo gewend om dingen snel te willen – we willen direct succes, geluk en liefde zonder geduld op te brengen.

Door te bidden en vertrouwen te hebben, leerde mijn vriendin om los te laten en te hopen op een goede afloop. Voor haar heeft dat geleid tot een duurzame relatie, eentje die zij en haar partner nu met volle overtuiging hebben opgebouwd.

Het herinnert me eraan dat het oké is om stil te staan bij wat je echt wenst en dat te blijven koesteren.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Denk je dat een huis of grond in Suriname buiten het zicht van de Nederlandse Belastingdienst blijft? 'Verborgen' vermogen kan toch worden opgespoord. Foto: Suriname binnenstad ter illustratie
Lifestyle

Hoe ontdekt Nederland verborgen vermogen in Suriname?

'In Nederland denkt men soms nog dat er bijna niets te verkrijgen is in de supermarkt'. Foto: Illustratief
Column

Dozen vol levensmiddelen van Nederland naar Suriname? Die tijd is toch voorbij

euro geld
Column

‘Groot gedeelte Surinamers met Nederlandse bijstandsuitkering leeft sober bestaan’

post pakket verzending dozen doos
Column

Mensen in Suriname vallen familie in Nederland nog lastig met bestellingen

Wie teruggaat van Nederland naar Suriname, mist vaak vooral de vele kleine gemakken. Foto: KLM Boeing op Schiphol
Lifestyle

‘Remigratie naar Suriname voelt als tien stappen terug. Je laat meer achter dan je denkt’

studeren student schrijven studie universiteit opleiding werk
Column

Surinaamse jongeren: studeren in Nederland is geen eindbestemming maar een keuze

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws