• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

71 Politiebrigadiers bevorderd tot majoor binnen Structuur Speciale Diensten

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
10 juli 2025 11:30
in Suriname
adfdeling verkeer politie

In een officiële ceremonie zijn maar liefst 71 brigadiers van politie binnen de Structuur Speciale Diensten bevorderd tot de rang van majoor van politie.

De plechtigheid werd opgeluisterd met toespraken van de voorzitter van de Surinaamse Politiebond (SPB), hoofdinspecteur Revelino Eijck, en het hoofd van de Structuur Speciale Diensten, commissaris van politie Eshita Hunte.

In zijn toespraak benadrukte voorzitter Eijck het belang van discipline, plichtsbesef en rechtvaardigheid binnen het korps.

Hij citeerde de lijfspreuk van de SPB: Plicht en Recht, en onderstreepte dat het vervullen van de eigen plichten een voorwaarde is voor het opeisen van rechten.

Hij riep de nieuwe majoors op om zich collectief in te zetten voor de organisatie en het politiewerk met integriteit uit te voeren.

Commissaris Eshita Hunte feliciteerde eveneens de bevorderden en sprak over de nieuwe verantwoordelijkheden die met de hogere rang gepaard gaan.

“U maakt nu deel uit van het leidinggevend kader binnen uw afdeling. Er worden hoge verwachtingen aan u gesteld, niet alleen op het gebied van operationele inzet, maar ook op het vlak van voorbeeldgedrag en leiderschap,” aldus Hunte.

Beide functionarissen wensten de kersverse majoors succes toe in hun verdere carrière binnen het Korps Politie Suriname (KPS), en riepen hen op het vertrouwen dat in hen is gesteld waar te maken in dienst van veiligheid, rechtshandhaving en de Surinaamse samenleving.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Coronie vraagt aandacht voor wegen, scholen en gezondheidszorg
Suriname

Gemeenschap Coronie brengt zorgen onder aandacht van vicepresident Rusland

Focus op digitale veiligheid, privacy en elektronische communicatie.
Suriname

Suriname zet in op toekomstgerichte regelgeving voor telecom en AI

CvR behandelt wetswijzigingen voor aanpak crimineel vermogen en financiële integriteit
Suriname

Parlement buigt zich verder over initiatiefwet tegen crimineel vermogen

"Ik woon in Nederland, niet in Zuid-Amerika, dus ik ga voor Nederland", zegt Orlando Waterval
Lifestyle

WK 2026: In Nederland juichen Surinamers voor Oranje, thuis gaat het hart naar Brazilië

RGD viert 35 jaar en zet koers naar modernisering van eerstelijnszorg
Gezondheid

RGD bedient momenteel ruim 112.000 cliënten, 12 gezondheidscentra, 31 basispoliklinieken en 11 hulppoliklinieken

Pleidooi voor controle op de besteding van staatsgeld
Suriname

Minder toezicht op staatsgeld opent deur voor nationale ramp, beweert dr. Ashwin Ramcharan

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws