• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

20 medewerkers kabinet president en first lady ronden BAVP-training succesvol af

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 december 2023 12:35
in Suriname
20 leden kabinet ronden BAVP-training succesvol af

Na een training van ruim 5 maanden hebben 20 medewerkers van de Kabinetten van de President en van de First Lady, succesvol de training tot Buitengewoon Agent van Politie (BAVP) afgerond.

De diploma-uitreiking heeft op dinsdag 12 december 2023 plaatsgevonden in het perscentrum. De training is verzorgd door de Safety & Security Academy Suriname (SSAS).

Een BAVP-er is een opsporingsambtenaar conform artikel 134 strafvordering. De training tot BAVP-er, of opsporingsambtenaar bestond uit een theoretisch gedeelte waarbij kennis van strafrecht, strafvordering, bijzondere wetten en het opstellen van processen-verbaal is bijgebracht.

Na het succesvol afronden van het theoretisch gedeelte volgde een praktisch gedeelte bestaande uit fysieke training, wapenleer, schietvaardigheid en zelfverdediging. Van de 24 voorgeschoven kandidaten zijn drie uitgevallen en één is afgewezen.

Armand Fernand, richtingscoördinator van de BAVP-opleidingen van de SSAS, is zeer ingenomen met de gemiddelde score, die hoger is dan normaal.

“Kabinetsleden zijn heel vaak in functies waar zulk kennis vereist wordt. Het is aan te raden dat leden van het kabinet uitgerust zijn met kennis van de wet en de bevoegdheden van een opsporingsambtenaar”, aldus Fernand.

Mis dit niet:

Sampie: FPIC moet gelden bij ontwikkelingen in het binnenland

Meer dan helft jonge Surinamers denkt aan vertrek terwijl olieboom nadert

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

ABOP-parlementariër Sampie benadrukt belang van FPIC bij Mennonietenkwestie.
Suriname

Sampie: FPIC moet gelden bij ontwikkelingen in het binnenland

klm boeing
Nederland

Meer dan helft jonge Surinamers denkt aan vertrek terwijl olieboom nadert

Woning in Paramaribo. Illustratiefoto.
Lifestyle

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

Wat zegt de zoveelste drugsvangst uit Suriname over ons land?
Suriname

Politie vindt honderden verpakkingen met vermoedelijke drugs op drie hotspots

President Jennifer Simons en de Panamese president José Raúl Mulino Quintero tijdens hun bilaterale overleg in New York. Foto: CDS
Suriname

Suriname en Panama werken aan visumvrij reizen met nationaal paspoort

De economische activiteit kan de vraag naar woningen en grond in Paramaribo flink vergroten. Foto: Paramaribo centrum
Lifestyle

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws