• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Zonder Santokhi gaat Suriname terug in de chaos

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
21 januari 2025 22:00 - Geüpdatet op 22 januari 2025 04:27
in Opinie
chan santokhi president

Het lijkt een nationale hobby te zijn geworden om president Chan Santokhi te bekritiseren. Maar laten we eerlijk zijn: hoe velen van ons hebben daadwerkelijk de moeite genomen om zijn beleid te begrijpen?

Het is schrikbarend hoe snel men klaagt, zonder te begrijpen dat herstel van Suriname geen kwestie is van maanden, maar van vele jaren.

President Santokhi is bezig met een complex en pijnlijk traject om ons land weer op de rails te krijgen. Hij moest een land overnemen dat financieel, economisch en moreel aan de afgrond stond.

En laten we niet vergeten: dit is geen probleem dat hij heeft gecreëerd. Het is een erfenis van decennia van wanbeleid en populistische beloften zonder enige realiteitszin.

Toch wordt hij afgerekend alsof hij een magische oplossing achterhoudt. Maar die oplossing bestaat niet.

Geen enkele partij, of het nu de NDP of een andere politieke partij is, kan in één klap Suriname’s problemen oplossen. Wie dat beweert, houdt ons allemaal voor de gek.

Santokhi heeft een plan, en hoewel dat pijnlijk kan zijn, is het wel realistisch. Hij probeert niet alleen de huidige problemen op te lossen, maar ook de fundamenten te leggen voor een duurzame toekomst.

De hoop vestigen op partijen met valse beloften is niet alleen gevaarlijk, maar ook destructief. Santokhi verdient de kans om het karwei af te maken.

Mis dit niet:

Bestuur kent geen geslacht, maar verantwoordelijkheid

Mensen in Suriname vallen familie in Nederland nog lastig met bestellingen

Hij heeft als geen ander de kennis, integriteit en toewijding om deze taak tot een goed einde te brengen.

Laten we hem de ruimte geven om te doen wat nodig is, want een terugkeer naar populisme betekent een terugkeer naar chaos.

S. Tewari

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

President Jennifer Simons en de premier van Barbados, Mia Mottley.
Opinie

Bestuur kent geen geslacht, maar verantwoordelijkheid

post pakket verzending dozen doos
Column

Mensen in Suriname vallen familie in Nederland nog lastig met bestellingen

2030 als jaar van de waarheid voor Suriname.
Opinie

Licht in de duisternis

studeren student schrijven studie universiteit opleiding werk
Column

Surinaamse jongeren: studeren in Nederland is geen eindbestemming maar een keuze

Suriname heeft geen gebrek aan rijkdom, maar aan integriteit
Opinie

Suriname kan niet vooruit zolang corruptie en politieke bescherming de norm blijven

goud
Opinie

Ruim vier kilo goud weg, ruim 500 kilo kwik weg: Suriname wacht op antwoorden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws