• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Wegenautoriteit start rehabilitatie westelijke rijstrook Afobakaweg

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
16 juni 2026 12:00
in Suriname
Onderhoudswerkzaamheden Kennedyweg van start op 13 juli. Foto: illustratief.

Onderhoudswerkzaamheden Kennedyweg van start op 13 juli. Foto: illustratief.

De Wegenautoriteit start op 22 juni met rehabilitatiewerkzaamheden aan de westelijke rijstrook van de Afobakaweg. Het traject loopt vanaf de Betonweg tot ongeveer 1.200 meter voorbij de Suralco-plant.

De werkzaamheden zijn noodzakelijk vanwege beschadigingen en vervormingen in het wegdek en maken deel uit van de voortdurende inspanningen om de verkeersveiligheid en duurzaamheid van de infrastructuur te verbeteren.

De werkzaamheden zullen worden uitgevoerd volgens de Mixed In Place-methode, waarbij bestaande materialen worden gerecycled en hergebruikt voor de aanleg van een nieuwe gebonden funderingslaag.

Werkzaamheden gedurende twee weken in de avond- en nachturen

De rehabilitatie vindt plaats van 22 juni tot en met 6 juli. Om de impact op het dagelijks verkeer zoveel mogelijk te beperken, worden de werkzaamheden uitgevoerd tussen 19.00 uur en 05.00 uur.

Met deze aanpak wil de Wegenautoriteit zorgen voor een efficiënte uitvoering van het project, terwijl tegelijkertijd rekening wordt gehouden met de bereikbaarheid van het gebied.

Tijdelijke verkeersmaatregelen van kracht

Gedurende de uitvoeringsperiode zullen verschillende verkeersmaatregelen gelden om de veiligheid van weggebruikers en werknemers te waarborgen.

Voor vrachtwagens met een gewicht van meer dan vier ton geldt een omleidingsregeling. Hulpdiensten, waaronder brandweer, politie en defensie, zijn hiervan uitgezonderd. Het verkeer zal worden begeleid door verkeersborden en verkeersregelaars.

Na afronding van iedere werkfase wordt het werkgebied afgesloten en wordt het verkeer omgeleid via de beschikbare rijbaan, overeenkomstig de aangegeven verkeersregeling.

Mis dit niet:

Twee verdachten aangehouden na woninginbraak in Boma Polder

Genezeres uit Paramaribo belooft vader homoseksuele zoon te ‘genezen’

Oproep tot begrip en medewerking

De Wegenautoriteit vraagt weggebruikers, ondernemers en overige belanghebbenden om begrip en medewerking gedurende de periode van de werkzaamheden.

Hoewel tijdelijke verkeershinder niet volledig kan worden voorkomen, zijn de werkzaamheden noodzakelijk om de kwaliteit en veiligheid van deze belangrijke verkeersverbinding te verbeteren.

Door gezamenlijke medewerking kan het project veilig en efficiënt worden uitgevoerd ten behoeve van alle weggebruikers.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Camerabeelden leiden tot aanhouding twee verdachten na woninginbraak
Suriname

Twee verdachten aangehouden na woninginbraak in Boma Polder

lgbt homo trans lesbisch
Lifestyle

Genezeres uit Paramaribo belooft vader homoseksuele zoon te ‘genezen’

‘Leave no one behind’ als uitgangspunt.
Suriname

Minister Gopal wil kinderen met beperking structureel betrekken bij vakantiewerkgelegenheidsproject

Drie locaties aan Wayamboweg hersteld na ingestorte duikers.
Suriname

Gevaarlijke wegverzakkingen Wayamboweg aangepakt

“Geen enkel kind zou tijdens de schooldag met honger moeten zitten”.
Suriname

Jeffrey Lau pleit voor structurele aanpak schoolvoeding

Illustratiefoto
Suriname

12-jarig pleegzusje slachtoffer van vermeende ontucht, 28-jarige aangehouden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws