• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vrouw die partner doodstak op vrije voeten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
19 november 2021 20:32 - Geüpdatet op 20 november 2021 10:48
in Nieuws
OPENBAAR MINISTERIE ADVOCAAT RECHTER VONNIS

GFC NIEUWSREDACTIE- Een vrouw in Suriname die haar partner ruim twee weken terug doodstak, is op vrije voeten.

Vandaag heeft de rechter-commissaris Simone P., die ingesloten was voor de moord op haar partner Claido van der Kast, in vrijheid gesteld.

Advocaat Maureen Nibte had na de arrestatie van de vrouw een verzoek op basis van artikel 54a van het Wetboek van Strafvordering ingediend om de vrouw vrij te krijgen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Oma afgetakeld en misbruikt op straat aangetroffen; familie zegt niet te rusten tot dader gepakt wordt

Eerder had de rechter-commissaris de onmiddellijke invrijheidstelling van Simone P. gelast, maar het OM tekende beroep aan. Het Hof van Justitie had de beschikking van de rechter-commissaris die de onmiddellijke invrijheidstelling had gelast van Simone P., vernietigd. Als motivering was aangegeven dat er nog een onderzoeksbelang was.

Simone P. viel op de bewuste avond met haar baby in de armen in slaap. Van der Kast kwam bij haar en sloeg haar onmiddellijk. Hij pakte een mes van de keuken en sleurde haar naar de bovenverdieping. Het mes viel uit handen van de man op de vloer.

Simone P. pakte het mes en bracht hem een fatale steek toe.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

parmessar dna parlement
Suriname

Adviesraad DNL hekelt misleidende uitspraken over inkomen Assembleeleden

vermist
Suriname

Joan Nibte: Vermissing jongeman legt kwetsbaarheid overheidsparaatheid bloot

filmvoorstelling
Suriname

Anton de Kom-leerstoel verbindt film, geschiedenis en dekolonisatie

vermist
Suriname

Zoekactie naar vermiste jongeman in Para in volle gang

starlink internet
Lifestyle

Suriname nog zonder toegang tot razendsnel satellietinternet in regio

huiswerkbegeleiding
Suriname

Rotary Club en STIWEWA blazen succesvol bijlesproject nieuw leven in

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws