• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

VN wil ruim 1,7 miljard euro om Venezolaanse migranten te helpen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
1 December 2022 17:05
in Nieuws
immigranten venezuela

GFC NIEUWSREDACTIE- De VN en haar partners schatten het geld dat nodig is om de miljoenen Venezolaanse migranten en vluchtelingen in Latijns-Amerikaanse en Caribische landen, evenals gastgemeenschappen, te helpen op US $ 1,72 miljard (ongeveer 1,64 miljard euro).

Van de meer dan zeven miljoen Venezolanen die de afgelopen jaren hun land hebben verlaten, woont de overgrote meerderheid, bijna zes miljoen, in 17 landen in de regio.

De Internationale Organisatie voor Migratie (IOM) en de Hoge Commissaris van de VN voor vluchtelingen (UNHCR), die hun regionale hulpplan hebben gelanceerd, richten zich op hen.

In dit verband hebben ze gewaarschuwd dat miljoenen mensen zich geen drie maaltijden per dag kunnen veroorloven, geen veilige en fatsoenlijke accommodatie hebben, obstakels ondervinden bij de toegang tot medische zorg en niet in staat zijn om te werken om zichzelf en hun gezinnen te onderhouden.

De speciale vertegenwoordiger van beide agentschappen voor deze crisis, Eduardo Stein, heeft erop aangedrongen om Venezolaanse migranten niet te “vergeten”, omdat “velen hun leven verlamd hebben gezien en miljoenen worstelen om hun families te voeden of kansen te vinden om hun leven opnieuw op te bouwen”.

Foto: News 360

ShareTweetSend

Meer berichten

geld euro
Lifestyle

Familie in Paramaribo ontdekt dat Nederlandse schoonzoon niet in ziekenhuis werkt maar in de bijstand zit

vrouw ziek buikpijn liggen hoofdpijn
Gezondheid

Hoe felle zon hoofdpijn en migraine bij vrouwen kan uitlokken

arts dokter ziekenhuis
Lifestyle

Artsen kunnen met gluurbril patiënten in Suriname stiekem filmen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws