• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Verwarde vrouw loopt naakt door centrum van Paramaribo

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
14 augustus 2025 09:47
in Suriname
Alarm zwaailicht

Illustratiefoto

In het centrum van Paramaribo is gisterenmiddag een jonge verwarde vrouw volledig naakt aangetroffen.

Omstanders waren geschokt toen ze rond 14.00 uur op de hoek van het Grote Postkantoor en de Keizerstraat stond.

Volgens een getuige vroeg ze om iets te drinken. “Ze vroeg me om een frisdrank en koos voor de kleur groen. Ze leek helemaal in de war,” vertelt de man.

De situatie escaleerde toen een winkelier probeerde haar weg te jagen. “Hij wilde absoluut niet dat ze daar stond en joeg haar weg alsof het een hond was,” zegt de getuige.

Uit respect voor haar privacy werd bewust het gezicht van de vrouw niet getoond toen er een korte video van het incident werd gemaakt. De getuige begeleidde haar tijdelijk naar een schaduwplek bij het postkantoor, maar kon verder niet helpen.

’s Avonds werd contact opgenomen met Gloria Bottse, een ervaren maatschappelijk werkster. Zij reageerde geschokt en benadrukte dat de vrouw dringend opgenomen moest worden.

“Ze krijgt steeds kleding, maar ze moet echt worden opgevangen. Het is te triest voor woorden,” appte Bottse. Volgens haar is er onvoldoende investering in opvangvoorzieningen en ontbreekt essentiële medicatie voor mensen met psychische problemen.

Bottse voegde toe dat de politie vaak weinig actie onderneemt bij dergelijke situaties, ondanks eerdere meldingen. “Ik zal dit opnieuw onder de aandacht brengen,” zei ze.

Mis dit niet:

45-jarige bromfietser overleden na verkeersongeval aan Commissaris Weythingweg

SWM start campagne ‘Samen Zuinig; Water voor Iedereen!’

Het incident benadrukt de kwetsbaarheid van mensen met psychische problemen in het openbaar en roept op tot actie van de autoriteiten.

Burgers en instanties worden dringend aangespoord om samen te werken zodat verwarde personen zoals deze vrouw de juiste zorg en bescherming krijgen.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

S.S. bezwijkt aan verwondingen na val met bromfiets.
Suriname

45-jarige bromfietser overleden na verkeersongeval aan Commissaris Weythingweg

Bewust omgaan met water centraal tijdens droge periode.
Suriname

SWM start campagne ‘Samen Zuinig; Water voor Iedereen!’

De politie heeft het voertuig en de aangetroffen zakken met vermoedelijke marihuana in beslag genomen voor verder onderzoek. Foto: KPS
Suriname

Drie verdachten aangehouden met vermoedelijke marihuana bij controlepost Burnside

Klachten over bromfietsen én auto’s met bewust luidere uitlaten. Illustratiefoto: Brommers op de Wijdenboschbrug
Suriname

Suriname lijkt strijd tegen verkeerslawaai steeds verder te verliezen

Nickerie krijgt nieuw gerechtsgebouw als versterking justitiële infrastructuur.
Suriname

Monorath bezoekt justitiële diensten en nieuw gerechtsgebouw in Nickerie

Een hotel in Amsterdam kost niet alleen meer, ook de toeristenbelasting loopt op. Foto: Amsterdam
Lifestyle

‘Surinaamse reizigers kunnen Amsterdam beter overslaan als ze van hun geld houden’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws