• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Verlamde tante spuugt met opzet uit frustratie op kleine kinderen

P. Peterson door P. Peterson
12 augustus 2022 16:00
in Lifestyle
vrouw vies

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een vrouw die woont in het Surinaamse district Wanica heeft zich recentelijk schuldig gemaakt aan zeer onbetamelijk gedrag.

De vijftiger die enkele jaren geleden werd getroffen door een matige beroerte uit haar frustraties op haar onschuldige kleine neefjes en nichtjes.

De vrouw heeft recent tijdens een familiebijeenkomst zonder enige aanleiding expres gespuugd in het gezicht van een zevenjarig neefje dat haar voorbijliep.

Toen familieleden haar erop wezen dat dit zeer onbeschaafd is, kon ze geen duidelijke verklaring geven voor haar wandaad en begon hardop te lachen.

Weken later later maakte de licht verlamde dame zich wederom schuldig aan dit wangedrag. Toen was een 11- jarig familielid, een meisje, het slachtoffer.

De familieleden hebben de hulp ingeroepen van het Internationaal VrouwenCollectief (KIVC) om de vrouw geestelijk te begeleiden.

Jennifer Atmo van het KIVC↗ vertelt aan GFC Nieuws dat de vrouw tijdens gesprekken met haar heeft gehuild en spijt heeft dat zij zich zo heeft gedragen.

Ze beweert dat de drang om op kinderen te spugen oncontroleerbaar bij haar is ontstaan.

Volgens informatie lacht de vrouw ook om zaken die bij ‘normale mensen’ totaal niet grappig zijn.

De patiënt blijkt geestelijk erg veel last te ondervinden van het feit dat ze een deel van haar lichaam niet meer kan gebruiken zoals voorheen.

Het vermoeden bestaat dat de vrouw door verschillende tegenslagen in haar leven een Obsessive-Compulsive Disorder (OCD) heeft ontwikkeld.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

reizen nederlands paspoort
Lifestyle

Surinamers in Nederland tonen grote waardering voor kansen en persoonlijke groei

afval gooien uit raam auto
Lifestyle

Waarom sommige mensen in Suriname zich niets aantrekken van rommel in hun buurt

surinam airways slm zanderij johan adolf pengel luchthaven
Lifestyle

Wat gebeurt er als een vlucht uit Amsterdam niet kan landen op Zanderij?

bojo cake
Lifestyle

Heerlijke Surinaamse lekkernijen die met kerst op tafel verschijnen

vliegtuig vliegen reizen baggage
Lifestyle

Vliegen naar Suriname in 2026: zijn zomertickets duurder geworden?

surinaams paspoort
Lifestyle

Surinamers kunnen visumvrij reizen naar een van de rijkste landen ter wereld

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws