• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Veganisten woest op Surinaamse vrouw die toegeeft varkensvlees te hebben gegeten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 april 2025 22:00
in Lifestyle
vrouw boodschappen fruit groenten lachen vegetarisch vegan

Een verhitte discussie binnen een sociale media groep van enkele veganisten in Nederland zorgt voor ophef.

De aanleiding: een Surinaamse vrouw uit de groep bekende deze week dat ze tijdens haar vakantie in Paramaribo varkensvlees heeft gegeten.

De reacties op haar ‘bekentenis’ waren ronduit schokkend. GFC Nieuws Lifestyle mocht enkele van deze berichten inzien.

De dame die al jaren in Rotterdam woont en actief deelnam aan veganistische discussies schreef luchtig dat ze tijdens een familiereünie vorige maan in Suriname had meegegeten met de pot en zelfs “een lekker stuk varkensvlees” had geproefd.

Wat volgde was een stortvloed aan negatieve reacties.

De vrouw werd door sommige groepsleden uitgemaakt voor verrader, walgelijk en zwak. Één lid schreef: “Je hebt gekozen om een dood dier te eten vol pus, parasieten en rotzooi.

Varkens zijn smerige beesten die hun eigen uitwerpselen vreten. En jij stopt dat in je lijf? Bah!”

Anderen wezen op de gezondheidsrisico’s van varkensvlees: “Wist je dat varkensvlees vaak besmet is met wormen en virussen? Het is één van de meest onhygiënische vleessoorten ter wereld. Je hebt je lichaam vergiftigd.”

Volgens de critici heeft de vrouw niet alleen zichzelf verraden, maar ook het vertrouwen van de groep beschaamd. Sommigen eisen zelfs dat ze wordt verwijderd.

De vrouw zelf blijft kalm onder de storm aan kritiek, maar noemt de reacties in gesprek met GFC hypocriet en respectloos.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

palmentuin waka pasi paramaribo suriname
Column

In Paramaribo vallen de middagen grotendeels stil en draait het vooral om eten buiten de deur

nederland woning huis
Lifestyle

Surinamers in Nederland vinden hun geluk ook buiten de Randstad

bloeddruk hypertensie
Gezondheid

Constantin researchers geven nieuwste strategieën om hoge bloeddruk te verlagen

roddelen 1
Lifestyle

Lifestyleanalist waarschuwt voor roddels die relaties in Suriname kunnen verpesten

Ufo
Buitenland

Experts zeggen dat buitenaardse wezens echt bestaan, de mensheid is niet alleen

klm boeing schiphol vliegtuig
Lifestyle

Vliegen naar Zanderij vanuit Schiphol mogelijk niet duurder door speciale belastingregeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws