• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Twee verkeersongevallen op de Oost-Westverbinding vermoedelijk door rookontwikkeling

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 april 2024 15:10
in Suriname
verkeersongeval aanrijding rookontwikkeling

Op 3 april, omstreeks 14.05 uur, ontving de politie van Wageningen een melding van een aanrijding op de Oost-West verbindingsweg ter hoogte van kilometerpaal 175.

Na onderzoek ter plaatse bleek het te gaan om twee afzonderlijke aanrijdingen.

De eerste aanrijding betrof een botsing tussen twee vrachtwagens en een personenauto.

Volgens het onderzoek reed een vrachtwagen kort voor de aanrijding vanuit Paramaribo naar Nickerie te midden van dikke rookontwikkeling.

Door de beperkte zichtbaarheid zag de chauffeur plotseling de lichten van een vermoedelijke tegenligger, die bleek een personenauto te zijn die vanuit Nickerie kwam. De vrachtwagen stopte op zijn rijhelft.

De personenauto vertraagde en werd vervolgens van achteren aangereden door de tweede vrachtwagen, waardoor deze tegen de stilstaande vrachtwagen botste.

Vijf personen raakten bekneld en moesten door de brandweer worden bevrijd. Ze werden naar RGD Coronie afgevoerd voor medische behandeling en mochten na de behandeling naar huis.

Het voertuig is aanzienlijk beschadigd.

De tweede aanrijding betrof twee achter elkaar rijdende vrachtwagens vanuit Paramaribo naar Nickerie, waarbij de achterste vrachtwagen de voorste van achteren aanreed. Hierbij ontstond aanzienlijke materiële schade, maar er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor.

Bij beide aanrijdingen waren de bestuurders nuchter en in het bezit van een geldig Surinaams rijbewijs.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

petitie inheems kollectief suriname 41
Suriname

“Te lang is er onzekerheid over de erkenning van onze grondrechten… Te lang is er onrecht”

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436245
Suriname

Spanning loopt op bij goudmijn: twee doden na val van berg

aids voorlichting wit santi
Suriname

Succesvolle aidsvoorlichting ter gelegenheid van 14-jarig bestaan SWEC

3 ranjan
Suriname

Diaspora-ondernemers bundelen krachten voor toekomst Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436672
Suriname

Suriname investeert in wereldburgerschap: nieuwe generatie diplomaten in de maak

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436659
Suriname

Gangarampandayweg bijna gereed na grootschalige aanpak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws