• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Tijdens ECD-controle in Latour en Helena Christinaweg diverse overtredingen geconstateerd

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
22 september 2022 12:12
in Nieuws
ecd producten supermarktvvolie babyvoeding

GFC NIEUWSREDACTIE- De onderzoek ambtenaren van de Economische Controle Dienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) hebben tijdens hun reguliere controlewerkzaamheden wederom overtredingen geconstateerd bij winkels.

Aan de Helena Christinaweg zijn er verschillende winkels gecontroleerd in de periode 09 tot en met 15 september 2022. Bij de ondernemingen zijn er niet geijkte weegschalen aangetroffen die alsnog in orde gemaakt moeten worden. Ook zijn er geen inkoopbonnen aangetroffen bij de winkeliers en zijn prijzen terstond teruggedraaid volgens de prijslijst.

De klachten unit van het ministerie van EZ had een klacht ontvangen waarbij er is aangegeven dat een winkelier water in voorverpakte suiker had gezet. Uit onderzoek van de ECD is gebeleken dat deze klacht niet op waarheid berust.

Op verschillende goederen zoals gasbom, kippenbout en gascylinders was er geen prijsaaduiding. Ook op diverse dranken in de koelkasten waren er geen prijzen vermeld. De goederen moesten terstond onder toezicht van de ECD worden voorzien van een prijsaanduiding.

In het ressort Latour zijn er ook verschillende winkels gecontroleerd. Er is prijsopdrijving geconstateerd op Nutrilon 2 en thee van het merk breakfast thee. De prijzen zijn terstond teruggedraaid volgens prijslijst.

Het ministerie doet een oproep op de winkeliers om zich te houden aan de regels.

Consumenten kunnen hun klachten indienen via:
+5978530915 (Whatsapp)
1940 (verkort nummer)
[email protected]

Mis dit niet:

Arrestant (64) verdacht van seksueel misbruik 10-jarig meisje overleden in cel

Korpschef Pinas en dc Bhattoe bespreken versterking veiligheid en verkeershandhaving in Wanica

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

64-jarige arrestant sterft natuurlijke dood in cellenhuis politiebureau Centrum
Suriname

Arrestant (64) verdacht van seksueel misbruik 10-jarig meisje overleden in cel

Structureel overleg over openbare orde en veiligheid.
Nieuws

Korpschef Pinas en dc Bhattoe bespreken versterking veiligheid en verkeershandhaving in Wanica

Kamer vraagt duidelijkheid over veiligheid, gestrande reizigers en hervatting verbinding.
Suriname

SGCC bezorgd over opschorting Canawaima-veerdienst

Minister Mike Noersalim ontvangt de Filipijnse ambassadeur Patrick John voor overleg over landbouw, visserij en technologische samenwerking. Foto: CDS
Suriname

Suriname en Filipijnen verkennen samenwerking in rijst, visserij en kokosindustrie

S.S. bezwijkt aan verwondingen na val met bromfiets.
Suriname

45-jarige bromfietser overleden na verkeersongeval aan Commissaris Weythingweg

President Jennifer Simons, familie en genodigden brengen tijdens ‘Celebrate Borger’ in de Congreshal eer aan de overleden Borger Breeveld. Foto: CDS
Entertainment

Suriname brengt laatste eer aan cultuuricoon Borger Breeveld

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws