• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Tienerdochter in Paramaribo maakt het leven van haar moeder kapot met nachtelijke uitstapjes

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 oktober 2024 22:00 - Geüpdatet op 7 oktober 2024 08:49
in Lifestyle, Suriname
meisje vrouw tiener aziatisch

Een alleenstaande moeder in Paramaribo, Suriname, slaapt haast geen nacht meer rustig omdat haar 16-jarige dochter regelmatig tot diep in de nacht op stap gaat, vaak in het gezelschap van voornamelijk mannelijke vrienden.

De tiener keert vaak pas na vier uur in de ochtend terug naar huis en schakelt haar mobiele telefoon vaker uit. GFC Nieuws Lifestyle verneemt dat de moeder wanhopig is en zich zorgen maakt over de veiligheid van haar kind.

Ondanks herhaaldelijke gesprekken met haar dochter, blijft het gedrag onveranderd. De jongeling geeft aan dat het voor haar welzijn belangrijk is om zoveel mogelijk uit te gaan.

De moeder, die zich uitgeput voelt, vertelt dat ze geen oog dichtdoet zolang haar dochter niet thuis is.

Volgens kennissen ligt de oorzaak mogelijk in het verleden. De tiener werd al op zeer jonge leeftijd door een andere opvoeder, een vrouw bij wie ze regelmatig verbleef, meegenomen naar nachtelijke feestjes voor zowel kinderen als volwassenen.

Bekijk ook:

EMSAGS en Newmont Suriname versterken lokale vaardigheden in mijnbouwsector

28 NATIN-studenten doen praktijkervaring op bij Zijin Rosebel Gold Mines

Dit begon al toen ze nog maar twee jaar oud was. “De zogenoemde tante heeft haar opgevoed met een levensstijl waarbij zeer laat naar bed gaan en veel uitgaan de norm waren,” aldus een goede vriendin van de moeder.

De gevolgen van dit gedrag kunnen volgens deskundigen ernstig zijn, meldt CBS.

Jongeren die vaak tot laat opblijven en weinig ouderlijk toezicht ervaren, lopen een groter risico op problemen zoals slaaptekort, verminderde schoolprestaties, verhoogde stress en zelfs gevaarlijke situaties zoals alcohol- of drugsgebruik.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Tien deelnemers gecertificeerd in excavator training.
Suriname

EMSAGS en Newmont Suriname versterken lokale vaardigheden in mijnbouwsector

Mijnbouwsector investeert in volgende generatie professionals in Suriname.
Suriname

28 NATIN-studenten doen praktijkervaring op bij Zijin Rosebel Gold Mines

11 chemische cilinders met kwik gestolen
Suriname

Interne betrokkenheid niet uitgesloten in kwikdiefstal politieterrein

Camerabeelden leiden tot snelle doorbraak in berovingszaak Paramaribo
Suriname

RBTP brengt negen verdachten in beeld en arresteert betrokkenen na gewapende beroving Topaasstraat

Meer dan duizend invloedrijke Surinamers moeten samenkomen tijdens SUSU Summit 2027
Nederland

SUSU officieel gelanceerd als nieuwe beweging voor Suriname en diaspora

Politie twijfelt aan beroving en onthult misleiding.
Suriname

Twee mannen aangehouden in zaak rond valse aangifte en drugs

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws