• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse ondernemer wordt miljonair maar verliest vrouw waar hij zielsveel van houdt

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 september 2024 04:00
in Lifestyle
man verdriet depressief huilen

Een bekende ondernemer van Surinaamse origine die actief is in de Nederlandse zakenwereld, vertelt hoe het bereiken van de miljonairsstatus een zware tol heeft geëist op zijn persoonlijke leven.

De zakenman die zijn levensverhalen regelmatig op discrete wijze deelt via GFC Nieuws Lifestyle, vertelt dat hij zich volledig richtte op zijn onderneming en daardoor de relatie met zijn partner verwaarloosde.

“Ik was volop bezig met zakendoen en had niet door dat ik de relatie verwaarloosde,” verklaart de entrepreneur.

“Juist toen de zaken goed begonnen te gaan, verliet ze mij. Het kwam als een totale verrassing; ik dacht dat alles goed ging.”

De inmiddels vijftiger geeft aan dat deze relatie, volgens hem, de beste was die hij ooit had.

Zijn ex-partner was zorgzaam, lief en altijd aanwezig in moeilijke tijden, zonder veel ‘gezeur’. “Maar ik was nooit thuis, altijd op pad,” voegt hij toe. De balans tussen werk en privé bleek onhoudbaar, wat uiteindelijk leidde tot het einde van de relatie.

In eerdere berichten stelde de Surinaams- Nederlandse miljonair, die in de Randstad woont, dat liefdesrelaties vaak financieel succes kunnen dwarsbomen.

Hij adviseert jonge ondernemers om geen serieuze relatie aan te gaan totdat ze financieel succesvol zijn.

“De investering in een romantische relatie gaat vaak ten koste van de tijd en energie die nodig zijn om financieel succes te bereiken,” benadrukt hij.

Zijn ervaring bevestigt voor hem de harde realiteit: “In het leven is het vaak zo dat als je iets krijgt, je ook iets moet inleveren. Dat is de manier waarop de wereld werkt.”

De ondernemer blijft echter optimistisch, ondanks de pijnlijke lessen die hij onderweg heeft geleerd.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

verkeer paramaribo suriname stoplicht auto
Lifestyle

Hoe veilig zijn de Surinaamse wegen vergeleken met buurlanden?

Alcohol
Lifestyle

Hering haalt keihard uit naar verkeerscriminelen in Suriname

hermitage mall mcdonalds fast food
Gezondheid

Suriname kijkt toe of regering ook oproept tot vermijden bewerkte voeding zoals VS doet

egypte pyramide kameel
Lifestyle

Nederlander viert vakantie in Egypte en krijgt spijt: ‘Had beter naar Suriname kunnen gaan’

verkeer nederland almere
Lifestyle

Waarom de woensdag in Suriname een andere betekenis heeft dan in Nederland

zwanger test
Lifestyle

Zeven of acht kinderen krijgen past niet meer in deze dure tijd

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws