• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Stiefvader wordt opgespoord voor misbruik 14-jarig meisje

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 juli 2024 22:00
in Suriname
Vrouw zoekt hulp misbruik

De politie van Paramaribo, Suriname, is actief op zoek naar een man die wordt verdacht van het misbruiken van zijn stiefkind.

De verdachte zou zich schuldig hebben gemaakt aan ernstige misdrijven, zoals misbruik van zijn 14-jarige stiefdochter.

Volgens informatie vond het misbruik plaats gedurende een periode van een jaar, waarbij het slachtoffer herhaaldelijk werd misbruikt.

De zaak kwam aan het licht nadat het kind moed had verzameld om de verschrikkelijke gebeurtenissen aan een vertrouwenspersoon te vertellen, die vervolgens onmiddellijk de politie inschakelde.

Volgens de moeder van het kind was ze niet bekend met het misbruik. Nu blijkt het meisje 12 weken in de verwachting te zijn.

De verdachte is voortvluchtig.

Een jurist vertelt aan GFC Nieuws dat indien de verdachte zich voor de rechter moet verantwoorden en hij schuldig wordt bevonden, hij kan rekenen op meerdere jaren celstraf.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ringweg suriname
Suriname

Conflicten op Ringweg door verkeerscriminelen die te hard rijden en rechterbaan claimen

Gezondheidsminister Misiekaba sprak zijn dank uit
Suriname

Renovatie couveuseafdeling Diakonessenhuis krijgt steun van Fernandes Social Foundation

sjommie surinaamse film
Entertainment

Terugkeer van Surinaamse kinderfilm ‘Sjommie’ veroorzaakt golf van nostalgie

Werkgroep 'Van armoede naar welzijn door productieve arbeid'
Suriname

President Simons installeert werkgroep voor duurzame armoedebestrijding

cassave
Suriname

Cassaveproductie bedreigd door agressieve infectie

President Simons benoemt Delano Landvreugd tot voorzitter van het vernieuwde Onderhandelingsorgaan van de Overheid.
Suriname

Delano Landvreugd aangesteld als nieuwe voorzitter van Onderhandelingsorgaan Overheid

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws