• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Stichting Surinaamse Doven Belangen zoekt samenwerking met OWRO

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
9 oktober 2025 11:13
in Suriname
sudobe

De Stichting Surinaamse Doven Belangen (SuDoBe), vertegenwoordigd door voorzitter Viren Meghoe, heeft onlangs een bezoek gebracht aan het ministerie van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening (OWRO).

Tijdens dit bezoek heeft de stichting haar wens uitgesproken om samen te werken met het ministerie, met als doel het verkrijgen van een geschikte kantoorruimte en vervoersfaciliteiten.

In aanwezigheid van de directeur Onderzoek en Dienstverlening, Grasella Jozefzoon, en de Onderdirecteur Dienstverlening, Chandenie Prahladsingh, heeft SuDoBe haar behoefte kenbaar gemaakt aan een kantoorruimte.

Deze ruimte is bedoeld als ontmoetingsplek waar de stichting bijeen kan komen voor zowel ontspanning als het aanleren van verschillende taken en vaardigheden.

Ook minister Stephen Tsang was kort aanwezig tijdens het bezoek. Hij nam de tijd om de leden van SuDoBe persoonlijk te begroeten en hen een warm welkom te heten.

Bekijk ook:

Nederlandse douane onderschept drugs verstopt in Surinaams zuurgoed

Surinaamse leerkrachten willen minimaal US$ 1000 salaris

SuDoBe zet zich in voor de belangenbehartiging en maatschappelijke participatie van doven en slechthorenden in Suriname.

Een eigen kantoorruimte en toegang tot passend vervoer zijn volgens de stichting van groot belang om haar activiteiten efficiënter te kunnen uitvoeren en de gemeenschap beter te ondersteunen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Smokkelaars gebruiken zuurgoed als dekmantel voor drugstransport
Suriname

Nederlandse douane onderschept drugs verstopt in Surinaams zuurgoed

Leerkrachten eisen minimaal US$ 1000
Suriname

Surinaamse leerkrachten willen minimaal US$ 1000 salaris

Academisch Ziekenhuis Paramaribo
Gezondheid

Patiënten merken opvallend vriendelijkere medewerkers bij poliklinieken AZP

Verkoop van tabaksproducten moet aan banden gelegd worden. Foto: AI
Gezondheid

Geor Hering wil sigaretten en alcohol uit vrijwel alle winkels verbannen

Korpsleiding neemt kwikzaak hoog op en scherpt beveiliging aan.
Suriname

Korpschef onderzoekt kwikdiefstal en politieoptreden bij Danny’s Villapark

Deskundigen pleiten voor sterkere cyberwetgeving en meer bewustzijn
Suriname

Overheidsmedewerkers getraind in cyberveiligheid en digitale weerbaarheid

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws