• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Slachtoffers van R. Kelly’s reageren op zijn 30-jarige gevangenisstraf: ‘Denk niet dat het genoeg is’

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
30 juni 2022 17:31
in Entertainment, Nieuws
11054185 092721 wls r kelly guilty img

GFC NIEUWSREDACTIE- De 55-jarige R&B-zanger R. Kelly is woensdag veroordeeld tot 30 jaar gevangenisstraf.

De meervoudig platina artiest is schuldig aan het misbruiken van zijn roem en rijkdom gedurende tientallen jaren om vrouwen en minderjarige meisjes naar zich te lokken voor seks.

In gesprek met de Los Angeles Times zegt Sonja, een van de slachtoffers van de Amerikaanse zanger R. Kelly, dat de decennialange straf “perfect” was voor Kelly’s misdaden, waaronder het dagenlang opsluiten van haar in een hotelkamer in Chicago en haar aanranden.

“Ik heb dit bijna twee decennia doorstaan,” zei ze. “Ik ben heel blij met de straf. Heel blij.”

Sonja was 20 toen ze tijdens een bezoek aan Chicago werd gelokt met de belofte van een interview met de zanger – wiens echte naam Robert Sylvester Kelly is – terwijl ze stage liep bij een radiostation in Utah.

Wat zou volgen zouden jaren van bedreigingen zijn door mensen in de directe omgeving van de zanger, deelde ze mee.

In gesprek met verslaggevers buiten het gerechtsgebouw in Brooklyn zei Lizzette Martinez, 45, die 17 was op het moment dat Kelly’s misbruik begon, dat hoewel ze blij is dat Kelly tientallen jaren achter de tralies zal doorbrengen, ze wenste dat de straf langer was.

“Ik weet niet wat ik nog meer moet zeggen, behalve dat ik dankbaar ben”, zei Martinez tegen de LA Times. “Ik ben dankbaar voor vandaag. En ik ben dankbaar dat Robert Sylvester Kelly weg is en wegblijft en niemand anders kwaad kan doen.”

“Ik denk persoonlijk niet dat het genoeg is, maar ik ben er blij mee”, voegde ze eraan.

Nadat het vonnis was voorgelezen, vertelde zijn advocaat, Jennifer Bonjean, aan verslaggevers dat Kelly “verwoest” was door het vonnis, maar dat hij in beroep zou gaan. “Dertig jaar gevangenisstraf is als een levenslange gevangenisstraf voor hem”, zei Bonjean.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

man dronken alcohol
Suriname

Directeur TCT- Verno Prijor: Geen sprake van beïnvloeding bij verkeersincident

Waterkant Paramaribo
Lifestyle

Paramaribo mist plekken waar koppels gezellig kunnen wandelen

warmte hitte thermometer
Suriname

Hoop groeit dat frisse dagen eindelijk doorzetten

kinderfilm sjommie
Nieuws

Eerste Surinaamse kinderfilm ‘SJOMMIE’ keert terug na 22 jaar

krant media
Lifestyle

Desinformatie bedreigt Suriname mede door gebrek aan kritisch denken

Onderzoek vergrootglas
Suriname

Prijor geeft helderheid over verkeersincident in het weekend

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws