• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Scholieren raken gewond tijdens vechtpartij; verdachte aangehouden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 augustus 2024 10:30
in Suriname
gevangene arrestant politie dief rover roof crime

Op woensdag 31 juli 2024 heeft de politie van bureau Flora de 17-jarige verdachte I.V. aangehouden na een gewelddadige confrontatie waarbij de 14-jarige scholier R.S. gewond raakte.

De politie ontving een melding van een vechtpartij bij het George Pindon Sportcomplex aan de Floralaan en startte onmiddellijk een onderzoek.

Uit voorlopige bevindingen bleek dat I.V., gewapend met een scherp voorwerp, naar het stadion was gegaan op uitnodiging van zijn nichtje.

Tijdens de vechtpartij benaderde een scholier I.V. met een scherp voorwerp. I.V. verdedigde zich door zijn eigen wapen te gebruiken, wat leidde tot verwondingen bij de aanvaller aan het hoofd. Daarnaast liep R.S. een steekwond in de buik op.

R.S. werd met spoed per ambulance naar de Spoedeisende Hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo gebracht. De scholier met de hoofdwond zocht op eigen gelegenheid medische hulp.

I.V. verliet aanvankelijk de plaats van het incident, maar meldde zich later die dag bij de politie. Hij werd overgedragen aan de afdeling jeugdzaken voor verder onderzoek.

De politie zet het onderzoek voort om de exacte omstandigheden van de vechtpartij te achterhalen.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

celstraf gevangene gevangenis handboeien arrest
Suriname

Zorgen over veiligheid van arrestanten na meerdere incidenten

medische student
Gezondheid

KIVC waarschuwt voor te losse omgang met medische privacy

suriname paramaribo DNA assemblee
Lifestyle

Respect voor politici in Suriname lijkt verder af te brokkelen

betalen telefoon apple pay
Lifestyle

Mobiel betalen in Suriname nog vooral toekomstmuziek

Kaars kaarsen
Suriname

Verdriet en ongeloof na dodelijke aanrijding en overlijden verdachte

klm zanderij
Lifestyle

Surinamers geloven vaak dat emigreren naar rijke landen hun toekomst garandeert

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws