• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

SAO helpt vrouwen Rahemalweg op weg naar financiële zelfstandigheid

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
7 juni 2025 06:30
in Suriname
Foto-Rahe-1-1024x489

In totaal hebben 26 vrouwen uit de omgeving Rahemalweg hun certificaat ontvangen voor de succesvolle afronding van de SAO-vaktraining Textiele Werkvormen, onderdeel van het project ‘Wroko Foe Mek Moni’.

De ceremonie vond plaats op het terrein van IMEAO 3 aan de Noordpoolweg.

Naast het certificaat ontvingen de vrouwen ook een naaimachine, waarmee ze direct aan de slag kunnen als vakvrouw of startende ondernemer.

Minister Steven Mac Andrew, die de uitreiking bijwoonde, sprak zijn waardering uit voor de inzet van de cursisten. Hij onderstreepte het belang van investeren in de ontwikkeling van burgers en moedigde de vrouwen aan om als ambassadeurs van SAO anderen te inspireren.

Ook Naomi Esajas-Friperson (voorzitter Raad van Bestuur SAO), Joyce Lapar (directeur SAO) en Peter Atipa (voorzitter Werkgroep Rahemalweg) spraken de vrouwen toe.

Zij prezen het hoge slagingspercentage en riepen op tot verdere ontwikkeling en ondernemerschap.

De training begon in november 2024 en is een voorbeeld van hoe praktijkgerichte vakopleidingen kunnen bijdragen aan economische zelfstandigheid en vrouwenemancipatie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

hindoe heer man kantoor werk
Lifestyle

Zakenman verzet zich tegen beeld van luie Surinamers

In beslag genomen kwie-kwie en eieren tijdens politiecontrole bij Burnside in Coronie.
Suriname

Drie verdachten aangehouden in Coronie voor vervoer kwie-kwie en eieren

vrouw zitten thuis bank
Lifestyle

Woningcrisis dwingt volwassen Surinamers langer thuis te blijven wonen

acai bowl
Lifestyle

Açaí groeit dichtbij Suriname, maar is minder zichtbaar dan in Europa

bouva en tct en beighle
Suriname

Wekelijkse vlucht en nieuwe afspraken versterken regionale samenwerking Suriname en Dominicaanse Republiek

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Onderzoek naar dood drie kinderen overgedragen aan Kapitale Delicten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws