• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie houdt passagiers met openstaande boetes aan op luchthaven

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
22 april 2025 13:00
in Suriname
zanderij airport luchthaven johan adolf pengel

Vliegveld Zanderij.

Afgelopen weekend heeft de politie wederom opgetreden tegen personen met openstaande snelrechtvonnissen.

De controles vonden plaats op meerdere locaties, waaronder op de openbare weg tijdens reguliere verkeerscontroles én op de Johan Adolf Pengelluchthaven, waar passagiers aan extra controle werden onderworpen.

Meerdere passagiers kozen ervoor hun openstaande boetes ter plaatse te betalen, om insluiting te voorkomen.

Onder hen was ook passagier K., die eerder was beboet maar zijn boete onbetaald had gelaten. Na veroordeling door de rechter kon hij alsnog afreizen naar zijn vakantiebestemming, nadat hij het boetebedrag had voldaan.

De politie benadrukt dat deze gerichte controles deel uitmaken van haar voortdurende inzet om de verkeersveiligheid te bevorderen en het gedrag van verkeersovertreders effectief aan te pakken.

Daarbij wordt een beroep gedaan op alle verkeersdeelnemers om de verkeersregels strikt na te leven en zich verantwoordelijk op te stellen in het verkeer.

Een ordelijk verkeersverloop draagt bij aan het terugdringen van verkeersongevallen en beperkt het menselijk leed en de materiële schade.

Burgers die willen nagaan of zij openstaande boetes op hun naam hebben, kunnen zich wenden tot de afdeling Automatische Nummerplaten Registratie Systeem (ANRS), gevestigd in het politiebureau Latour aan de Tamanoeastraat.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Minister Dirk Currie tijdens de jaarlijkse accreditatieceremonie van het Nationaal Orgaan voor Accreditatie
Suriname

Nieuwe master in olie en gas officieel erkend in Suriname

boskamp foodplan
Suriname

Visie op Port Boskamp en Caribische voedselzekerheid circuleert op social media

gopal grant nickerie
Suriname

Ruim US$ 750.000 voor renovatie sportaccommodaties in Nickerie

horeca eten restaurant
Suriname

Verhoogde controlewerkzaamheden aangekondigd bij ondernemingen Wanica Centrum

nieuw bestuur adek
Suriname

Virginia Asin-Oostburg aan het hoofd van nieuw ADEKUS-bestuur

Minister Miquella Huur tijdens de installatie van het nieuwe bestuur van het Instituut voor Bestuursambtenaren in Suriname.
Suriname

Nieuw bestuur moet IBAS weer op koers brengen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws