• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Pakittow: “Deze regering moet opdonderen!”

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 August 2024 04:00
in Suriname
actie protest pakittow biervliet

Activist Stephano “Pakittow” Biervliet heeft opnieuw van zich laten horen in reactie op de recente protesten van diverse bonden bij het Kabinet van de President.

Woensdagmiddag plaatste Pakittow een bericht op zijn Facebookpagina, waarin hij zijn ongenoegen uitte over het gebrek aan respons vanuit de regering: “Ik hoor dat er niet geluisterd word!!! Suriname, zijn jullie ready!!! Deze regering moet opdonderen!! Alles of niets!! Mie sjie tak a trailer no ben sarie!! Suriname eerst, dan de rest,” schreef hij zonder verder in details te treden.

Pakittow’s uitlatingen komen na een woelige periode waarin hij eerder dit jaar, op 2 augustus, werd veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van 391 dagen, met een proeftijd van twee jaar.

Deze straf werd hem opgelegd vanwege opruiing en pogingen tot zware mishandeling en doodslag, nadat op 17 februari 2023 een protestactie onder zijn leiding, escaleerde en diverse handelszaken door derden werden geplunderd.

Omdat hij reeds negen dagen in voorarrest had doorgebracht, hoefde hij niet opnieuw de gevangenis in. Ook de chauffeur van de soundtruck waarmee hij optrad, werd veroordeeld.

De uitlatingen van Pakittow volgen op de protesten van de bonden, die vandaag opnieuw bijeenkomen voor overleg.

ShareTweetSend

Meer berichten

man tijd
Lifestyle

Surinamers blijven worstelen met gewoonte van te laat komen

vrouw werk kantoor
Lifestyle

Angst groeit bij administratieve krachten in Paramaribo door dreigende werkloosheid duizenden

vERMIST
Suriname

Grote zorgen om dame die in overspannen toestand wegliep na conflict met vriend

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws