• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

OW-minister ziet niet af van ‘no work no pay’-maatregel

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 januari 2022 04:00
in Nieuws
NURMOHAMED

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Riad Nurmohamed van Openbare Werken (OW) in Suriname zegt dat het ministerie zich geen stakingen meer kan veroorloven.

De bewindsman zegt dat de strijd die de Werknemers Organisatie Openbare Werken (WOOW) al enkele maanden voert, onnodig en onacceptabel is. Michael Sallons, die de vakorganisatie leidt, zei eerder dat de bewindsman het wensenpakket van de bond niet wil uitvoeren en ook niet communiceert met de WOOW.

Eerder hebben werknemers op het departement een schrijven ontvangen dat zij niet uitbetaald zullen worden voor de periode waarin zij onwettig verzuimen.

Nurmohamed zegt verder dat de maatregel ‘no work no pay’ van kracht blijft voor medewerkers die vallen onder de WOOW, omdat die al enige tijd zonder reden wegblijven van het werk. De regel geldt niet voor andere werknemers dan die onder WOOW vallen.

De bewindsman zegt dat de argumenten van de bondsvoorzitter als zou de leiding niet openstaan voor dialoog van geen kanten klopt. “Ik ben te lief geweest en heb veel toegelaten. Het overlegorgaan van het departement staat naar zeggen van Nurmohamed elk moment klaar voor een gesprek. De leiding kan erbij gehaald worden”, verduidelijkt de minister.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

bromfiets
Lifestyle

Bromfietstaxi verovert Paramaribo nog niet

reizen vliegtuig
Lifestyle

‘Grote golf remigranten naar Suriname door verhoging pensioenleeftijd Nederland naar 70’

lalini gopal i
Suriname

Minister Gopal kondigt lancering duurzame armoedebestrijding aan op 20 februari

camera verborgen
Lifestyle

Geen aanwijzingen dat koppels in Surinaamse hotels stiekem worden gefilmd

Ministers in overleg met Matawai-gemeenschap en Rosebel over protocol goudwinning Moeroekreek
Suriname

Ministers en Matawai bespreken naleving protocol goudwinning bij Rosebel

chinees nieuwjaar chinezen
Suriname

Chinese Nieuwjaar 2026 officieel vastgesteld op 17 februari

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws