• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Overstroming op terrein Johan Adolf Pengel Luchthaven door hevige regenval

Shafely King door Shafely King
6 juni 2025 19:45
in Suriname
Overstroming Luchthaven Zanderij

Na aanhoudende regenval is het terrein van de Johan Adolf Pengel Luchthaven te Zanderij opnieuw onder water gelopen.

GFC Nieuws verneemt dat er houten pallets zijn geplaatst om de doorgang voor reizigers mogelijk te maken.

De situatie is vergelijkbaar met eerdere incidenten. In juni 2022 stond het luchthaventerrein volledig blank na zware neerslag.

Ook toen leidde de overlast tot vertragingen en ongemak voor reizigers.

In reactie op de terugkerende problemen met wateroverlast en het comfort van passagiers kondigde NV Luchthavenbeheer in januari 2024 aan dat er twee zogeheten airbridges (slurven) geïnstalleerd zouden worden.

Directeur Vijay Chotkan gaf toen aan dat zulke voorzieningen niet langer als luxe beschouwd kunnen worden, maar als noodzakelijk voor moderne luchtvaartfaciliteiten, vooral tijdens de regenperiode.

Ondanks eerder aangekondigde moderniseringsplannen is er tot op heden nog geen zichtbare vooruitgang geboekt.

Vooralsnog zijn er geen meldingen gedaan van vertragingen in het vliegverkeer als gevolg van de situatie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Volgens Pinas klopt het dat Suriname economische risico’s kent, maar betekent dat niet automatisch dat de SRD richting SRD 50 of hoger zal schieten.
Suriname

‘Ramcharan maakt samenleving onnodig bang met waardedaling SRD’

Minister Pokie in gesprek met haar Braziliaanse ambtgenoot
Suriname

Suriname en Brazilië bespreken samenwerking rond sociale bescherming

President Simons stapt in het vliegtuig op weg naar Brazilië en de Dominicaanse Republiek
Suriname

Simons zoekt in Brazilië en Dominicaanse Republiek naar economische kansen

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Illustratiefoto
Suriname

Groot verdriet na overlijden van 19-jarige verkeersslachtoffer

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws