• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Ons leven in Suriname lijkt af te hangen van sociale media, zegt Nederlandse vakantieganger

Patty door Patty
31 May 2024 22:00
in Lifestyle, Nederland, Suriname
sociale media

In Suriname, net als in vele andere landen, spelen sociale mediaplatforms een grote rol in diverse aspecten van het dagelijks leven.

Deze platforms bevorderen communicatie, vriendschappen, romantische relaties en zelfs zakelijke interacties. Vrijwel alle actieve bedrijven in Suriname hebben een aanwezigheid op sociale media.

Een hoogbejaarde Nederlandse reiziger die op vakantie is in Suriname heeft onlangs zijn zorgen geuit over deze situatie tijdens een gesprek met GFC Nieuws Lifestyle.

“In Nederland hebben we natuurlijk ook sociale media, maar ons leven hangt er niet van af.” Volgens hem zijn mensen in Suriname te afhankelijk geworden van deze platforms.

Verder merkte hij op dat de groei van sociale media ertoe leidt dat veel mensen in ons land op een makkelijke manier geld verdienen in deze sector.

“Mensen zitten gewoon thuis, maken een paar idiote filmpjes en krijgen daar vervolgens voor betaald. Het voelt oneerlijk dat anderen zo hard moeten werken voor hetzelfde of zelfs minder geld.”

Deze opmerkingen roepen vragen op over de werkelijke impact van sociale media in zowel Suriname als Nederland.

Onderzoek van GFC Nieuws wijst uit dat sociale media ook in Nederland een groeiende trend vertonen.

Wereldwijd hebben sociale mediaplatforms de manier waarop mensen communiceren en zaken doen getransformeerd.

In Suriname zijn deze platforms onmisbaar geworden voor veel bedrijven, waardoor ze hun klantenkring kunnen uitbreiden en direct in contact staan met hun doelgroep. Voor veel jongeren biedt het ook nieuwe carrièremogelijkheden in een snel veranderende digitale economie.

De kritiek van de Nederlandse heer legt een focus op de verschillen in perceptie en acceptatie van sociale media tussen verschillende generaties.

ShareTweetSend

Meer berichten

geest spook bang eng
Lifestyle

Mysterieuze geluiden leiden vaak tot spookgedachten

man lui raam balkonjpg
Lifestyle

Vrouwen draaien op voor bijna alles nu mannen vaker lijken af te haken

student scholier leren
Lifestyle

Jongeren in Suriname vragen zich af of studeren nog wel loont

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws