• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ongelofelijk hoe hard men kan zijn tegen president Santokhi

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
12 april 2025 19:00
in Opinie
vhp chan santokhi en harriet ramdien

Illustratiefoto

Alsof het een nationale sport is geworden: president Santokhi besmeuren op sociale media.

Elke misstap, elk economisch zuchtje wind wordt razendsnel gebruikt als munitie om hem af te schilderen als de wortel van alle kwaad.

Maar wie even de tijd neemt om verder te kijken dan het sociale media scherm, ziet een andere waarheid.

Het is wrang en diep oneerlijk dat een deel van de Surinaamse bevolking zich blind staart op wat nog niet goed gaat, zonder enig besef van de inspanningen achter de schermen.

Alsof men vergeet in welke puinhoop ons land zich bevond vóór Santokhi aantrad. Zijn missie is nooit geweest om geliefd te zijn, maar om Suriname weer richting stabiliteit te leiden. En dat doet hij met toewijding en lange adem.

Bekijk ook:

Surinaamse taxichauffeurs nemen na rit contact op met vrouwelijke passagiers

Suriname klaagt zich arm maar kijkt nooit in de spiegel

Laten we niet vergeten: herstel kost tijd. Wie denkt dat je een failliete economie binnen een paar jaar omtovert tot een paradijs leeft in een illusie.

De basis wordt gelegd, hervormingen zijn in gang gezet en het zwaarste gedeelte lijkt achter ons te liggen. Toch blijven sommigen gefocust op kritiek, op verdachtmakingen, op het zaaien van wantrouwen, vaak zonder feiten, puur uit emotie of politieke agenda.

Wie werkelijk van Suriname houdt, helpt bouwen. Kritiek is gezond, maar constante negativiteit verlamt.

Gun het proces de tijd, steun waar het kan en zie in dat vooruitgang zelden zonder offers komt. Santokhi verdient geen hoon, maar eerlijkheid.

Laat onze president zijn karwei afmaken!

S. Tewari

ShareTweetSendSend

Meer berichten

'Een taxi is geen datingservice en dat lijkt niet iedereen in Suriname te begrijpen.' Beeld: AI
Opinie

Surinaamse taxichauffeurs nemen na rit contact op met vrouwelijke passagiers

"Suriname wordt ook geremd door inwoners die vooral klagen en zelden hun eigen gedrag onderzoeken." Illustratiefoto: Paramaribo stadscentrum
Opinie

Suriname klaagt zich arm maar kijkt nooit in de spiegel

Groei zonder koopkracht is geen echte vooruitgang.
Opinie

Inflatie: de stille druk op het dagelijks leven

Wie teruggaat naar Suriname kiest voor gevoel boven kansen. Of ligt het toch anders? Beeld: illustratief
Column

‘Wie remigreert naar Suriname heeft het in Nederland niet gemaakt’

DNA nationale assemblee
Opinie

Nieuwe jonge politieke partij als “redding”? Een kritische blik op een terugkerend idee

OW waarschuwt: geen onderhoud kan leiden tot onteigening gevaarlijke en verlaten percelen. Beeld: illustratief
Column

Suriname dreigde met aanpak van vervallen percelen, waar zijn de resultaten?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws