• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Omstanders en winkelier houden smeeroliedief staande

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 april 2024 11:38
in Suriname
handboeien arrest aangehouden gevangenis politie handen

De 56-jarige verdachte K.R. is op donderdag 4 april door omstanders en een winkelier voor diefstal van twee flessen smeerolie uit een supermarket aan de Beekhuizenweg staande gehouden.

De politie van Livorno deed na melding van de diefstal, de plek aan voor onderzoek.

Bij aankomst troffen de wetsdienaren de verdachte K.R. op de langs de weg lopende berm aan, die door de winkelier en omstanders staande was gehouden.

Naar zeggen van de supermarkthouder L.C. (30) was de verdachte L.C. via de achterzijde de supermarkt binnengelopen.

Aangezien deze verdachte in het verleden reeds goederen had weggenomen uit de supermarkt, volgde de winkelier zijn gangen via het camerasysteem.

Daarbij merkte de aangever op dat K.R. twee flessen smeerolie van het rek had genomen, verliet de supermarkt zonder te betalen, waardoor de winkelier ertoe over ging de verdachte staande te houden.

Het gelukte de smeeroliedief zich uit handen van de eigenaar los te rukken en richting de Martin Luther King (MLK)-weg op te rennen, achterna gezeten door de winkelier en omstanders.

De verdachte werd op enige afstand van de supermarkt staande gehouden en trok daarbij een scherp voorwerp te voorschijn welke hem door de omstanders afhandig werd gemaakt.

Mis dit niet:

Para intensiveert toezicht op recreatieoorden komende vier weekenden

Rechter wijst €5000 af voor Surinaamse vrouw die als 16-jarige voor zorgopleiding naar Nederland ging

Bij aankomst van de politie van het voornoemde bureau werd de verdachte samen met de gestolen smeerolie en het scherp voorwerp aan de wetsdienaren overgedragen. Hierna werd de verdachte ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte K.R. hangende het onderzoek door de politie in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Recreatieoordhouders vragen meer zichtbaar toezicht in Para.
Suriname

Para intensiveert toezicht op recreatieoorden komende vier weekenden

Wel AOW-korting, geen €5000. Foto: KLM- kist op Zanderij
Nederland

Rechter wijst €5000 af voor Surinaamse vrouw die als 16-jarige voor zorgopleiding naar Nederland ging

geld valuta euro
Lifestyle

‘Surinaamse nabestaanden kunnen opdraaien voor jarenlang onterecht uitgekeerde AOW’

Ministerie bespreekt stage en verdere begeleiding van jonge artsen
Gezondheid

Vijf in Cuba afgestudeerde artsen bespreken vervolgtraject met minister Misiekaba

Bekende verdachte gezocht na schietpartij op goudconcessie
Suriname

Gouddelver gewond bij schietincident op concessie in Brokopondo

Onze ouderen bouwden Suriname op, maar wie bouwt aan hun zekerheid?
Suriname

Wij die moeten rondkomen met ons uitdagend AOV-tje

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws