• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

NPS gelooft in overwinning: Gregory Rusland de nieuwe leider van Suriname!

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 March 2025 19:00
in Suriname
rusland en de NPS

De Nationale Partij Suriname (NPS) is vastberaden: Gregory Rusland is de juiste man om Suriname te leiden na de verkiezingen van 25 mei 2025.

De partijleden zijn ervan overtuigd dat onder zijn leiding Suriname een betere toekomst tegemoet gaat.

Ondanks kritiek dat Rusland niet ‘strak’ genoeg zou zijn, blijven zijn aanhangers hem steunen en zien zij in hem de leider die het land nodig heeft.

“Met onze voorzitter als kapitein van het groen schip komen wij zeker vooruit! Suriname verdient beter!”, klinkt het binnen de partijgelederen. De oproep aan het volk is duidelijk: “Mek a switch, pot eng tap a grun.”

Tijdens een massameeting in Latour gisteren, werd nogmaals duidelijk hoe groot de steun voor de NPS groeit. Rusland sprak daar vol vertrouwen over de toekomst:

“Wij zijn ervan overtuigd dat de NPS het beter doet. We zien een gigantische verandering, en de mensen zijn klaar om de NPS te ondersteunen op 25 mei.”

De vraag blijft: is Rusland de juiste persoon om Suriname uit de huidige crisis te halen? Zijn aanhangers geloven van wel en wijzen op zijn ervaring, stabiliteit en de noodzaak voor een andere koers in het bestuur van het land.

Tegenstanders twijfelen echter en stellen dat Rusland niet daadkrachtig genoeg is om de diepe economische en politieke problemen van Suriname op te lossen.

Toch blijft de NPS strijden om haar boodschap uit te dragen: Suriname verdient beter, en Gregory Rusland is de man die dat kan realiseren.

ShareTweetSend

Meer berichten

agrarische sector rijsplant
Suriname

Vijftig jaar stilstand: waar blijft de politieke wil voor agro-industrie?

Bennie miranda mieranda
Suriname

Bennie Miranda: NDP is zwak en is bang voor Chan en de VHP

Kaarsen
Suriname

Vrouw die slachtoffer werd van verkrachting in Suriname overleden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws