• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ministers BIBIS, Financiën en LVV naar Barbados

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
21 maart 2022 11:30
in Nieuws
barbados

GFC NIEUWSREDACTIE- Van 7 tot en met 11 april zal een Surinaamse delegatie van drie ministers een bezoek brengen aan Barbados.

Naast de ministers van Buitenlandse Zaken International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS), Financiën en Planning en Landbouw, Veeteelt & Visserij (LVV), zullen ook vertegenwoordigers uit de private sector meereizen.

Wat het agrarisch deel betreft zullen meereizen de directeur van Food Agriculture Industries (FAI), Parmila Bissumbhar en Diego Rodriquez als vertegenwoordiger van de agrarische sector.

Momenteel exporteert FAI per week enkele containers bacoven naar Barbados. Het is gebleken dat FAI in het kader van haar diversificatieprogramma ook nadere gesprekken voert met zowel potentiële importeurs als diverse instituten in het kader van phytosanitaire- en douaneregels aldaar.

Diego Rodriquez is naast landbouwer en exporteur ook vertegenwoordiger vanuit Landbouw Coöperatie Kwatta, Duurzaam Weg naar Zee, Association of Exporters of Fruits and Vegetables in Suriname (VEAPS), de Veesector en Federatie van Surinaamse Agrariërs (FSA).

In 2020 maakte hij ook deel uit van een soortgelijke delegatie naar Barbados. In het kader van continuïteit in de relatie zal hij de delegatie ondersteunen.

Mis dit niet:

Goedkoop huis of perceel in Suriname kan later veel duurder uitpakken

SWM moet productiecapaciteit bijna verdubbelen om drinkwatervoorziening veilig te stellen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

suriname paramaribo perceel gras overwoekerd
Lifestyle

Goedkoop huis of perceel in Suriname kan later veel duurder uitpakken

Ruim 5.200 m³ extra productiecapaciteit per uur noodzakelijk.
Suriname

SWM moet productiecapaciteit bijna verdubbelen om drinkwatervoorziening veilig te stellen

Kinderen proeven, leren en ontdekken tijdens educatieve honingactiviteit
Suriname

Kinderen leren spelenderwijs over bijen en honing tijdens activiteit van BrasCor Honing en Buki Gi Pret

Partij met diepe wortels in de politieke geschiedenis van Suriname.
Suriname

NPS viert 80-jarig bestaan en kijkt terug op bijna acht decennia politieke geschiedenis

Camerabeelden leiden tot aanhouding verdachte woninginbraak
Suriname

36-jarige verdachte aangehouden na woninginbraak aan Sarangistraat

Kia roept inwoners Marowijne op veiligheidsproblemen te blijven melden.
Suriname

Politie wil dienstverlening en verkeersveiligheid in Marowijne verder verbeteren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws