• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ministerie Volksgezondheid en directie RGD roepen op tot normalisatie arbeidsproces RGD

Patty door Patty
8 mei 2024 14:34
in Suriname
rgd 1

Hoofdkantoor RGD

Het ministerie van Volksgezondheid en de leiding van de Stichting Regionale Gezondheidsdienst (RGD) doen een dringende oproep aan werknemers van de RGD en de vakbond om het arbeidsproces te normaliseren.

Deze oproep volgt op de succesvolle overmaking van de koopkrachtversterking zoals afgesproken voor de maand april 2024.

Na het voltooien van de overmaking, die vandaag heeft plaatsgevonden, is er geen geldige reden meer voor werknemers om het werkonderbrekingsproces voort te zetten. Alle overeengekomen afspraken zijn nagekomen, waardoor er geen reden meer is om in beraad te zijn.

Het ministerie van Volksgezondheid en de RGD benadrukken het belang van een soepel functionerend gezondheidszorgsysteem, vooral in deze tijd waarin de gezondheidsbehoeften van onze gemeenschap centraal staan.

Het hervatten van het arbeidsproces is essentieel om de continuïteit van de dienstverlening te waarborgen en ervoor te zorgen dat de bevolking de hoogwaardige zorg ontvangt die zij verdient.

Bekijk ook:

EZOTI informeert ondernemers over dienstverlening en internationale groeikansen

Mishandeling van Snaipa vraagt om onafhankelijk onderzoek

De oproep tot normalisatie van het arbeidsproces is niet alleen in het belang van de werknemers en de instelling zelf, maar dient ook het grotere belang van de volksgezondheid en het welzijn van de gemeenschap als geheel.

Het ministerie van Volksgezondheid en de RGD vertrouwen erop dat alle betrokken partijen deze oproep serieus zullen nemen en gezamenlijk zullen streven naar een effectieve en efficiënte werkomgeving.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Ministerie deelt kennis tijdens bijeenkomst Internationaal Ambitieus.
Suriname

EZOTI informeert ondernemers over dienstverlening en internationale groeikansen

Verdachte of niet: niemand verdient mishandeling in detentie
Suriname

Mishandeling van Snaipa vraagt om onafhankelijk onderzoek

Sleuteloverdracht markeert begin van vernieuwingsproject.
Suriname

Modern arbeidsbureau moet brug slaan tussen werkgevers en werkzoekenden

Certificaatuitreiking markeert succesvolle afronding van praktijkgerichte opleiding
Suriname

Vijftig nieuwe koel- en airconditioningstechnici klaar voor arbeidsmarkt

Vrouw aangehouden na dodelijke steekpartij in Albina.
Suriname

Ruzie tussen echtpaar eindigt in fatale steekpartij

Cultuur, natuur en ondernemerschap centraal in duurzaam ontwikkelingsproject.
Suriname

Inheemse en tribale gemeenschappen investeren in toerisme en educatie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws