• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Miljonair waarschuwt Surinamers dat vooruitgang pas komt na doorstaan zware perioden

P. Peterson door P. Peterson
20 februari 2024 12:00
in Lifestyle
man kantoor computer zaken geld dollar

Een Surinaams-Nederlandse miljonair spoort zijn landgenoten in binnen- en buitenland aan tot het omarmen van pijn en tegenslagen als essentiële elementen voor vooruitgang.

Na afloop van een zakelijke bijeenkomst in Amsterdam deelde de entrepreneur, die bekend staat om het anoniem verspreiden van zijn levenslessen, zijn inzichten met een lid van onze lifestyle redactie.

“Bijna alles wat waardevol is, komt met moeite,” vertelt hij, terwijl hij het belang van motivatie en opoffering voor succes onderstreept.

De miljonair die om veiligheidsredenen zijn naam niet bekend maakt, legde uit dat bijna elke succesvolle persoon, met uitzondering van loterijwinnaars, extreem hard heeft moeten werken om te komen waar ze nu zijn.

Zijn boodschap resoneert met recente uitspraken van Suriname-analist R.Pinas, die opriep tot een mentaliteitsverandering onder Surinamers in Nederland die afhankelijk zijn van bijstandsuitkeringen.

Volgens de ondernemer komt ware vervulling en succes van het verdienen van je doelen, zonder omwegen. Hij sprak uit eigen ervaring over het bereiken van succes door ‘bloed, zweet en tranen’.

Zijn boodschap vormt een krachtige inspiratiebron voor eenieder die droomt van vooruitgang en onderstreept dat de route naar succes, hoewel soms bezaaid met hindernissen, de vereiste inspanningen en offers meer dan waard is.

Hij spoort ons allen aan om standvastig te blijven en niet op te geven, wat de tegenslagen ook mogen zijn.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSend

Meer berichten

suriname avond nacht paramaribo zonsondergang
Lifestyle

Kan je in Suriname leven met een Nederlands pensioen van €1000 per maand?

Vrouw dame verdriet huilen tranen verbazing
Lifestyle

Jonge vrouw koppelt vriendinnen aan rijke mannen en brengt hun relaties in gevaar

vrouw dame telefoon
Lifestyle

Surinaamse mannen moeten stoppen met vreemde vrouwen te complimenteren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws