• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Mi na Malaria Basi-campagne van start

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 november 2022 05:08
in Nieuws
muskiet

Vaccin kan nieuwe stap zijn in strijd tegen muggenziekten

GFC NIEUWSREDACTIE- Deze week is er een aanvang gemaakt met de uitvoering van de Mi na Malaria Basi-campagne van het Malaria Programma in Suriname op de radio.

De campagne is er op gericht de gemeenschap te informeren over de ziekte malaria en om de samenleving de juiste tools aan te reiken.

Op de televisie begint de campagne op 14 november. De campagne zal via de radio te beluisteren zijn in de talen Sranantongo, Tareno, Wayana en Portugees. De TV-producties zijn in het Sranantongo.

De campagne van het Malaria Programma kwam tot stand met financiering van het ministerie van Volksgezondheid.

Naast het delen van informatie via radio, televisie en WhatsApp-groepen worden er ook veldbezoeken afgelegd aan de doelgroepen om informatie over malaria te delen.

Eerder dit jaar is het boekje ‘Samen vechten tegen Malaria in Suriname’ uitgekomen en door het ministerie van Volksgezondheid overhandigd aan het Ministerie van Onderwijs, Wetenschap en Cultuur.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436602
Suriname

Celos slaat alarm over tekort aan landbouwonderzoekers

wateroverlast
Suriname

Structurele aanpak wateroverlast in Wanica Centrum van start

brunswijk simons
Suriname

Megablok NDP en VHP kan Brunswijk en Rusland keihard buitenspel zetten

Kaarsen
Suriname

Tragisch incident eist leven bij Zhi Jhin mijn

sao total
Suriname

TotalEnergies ziet kansen in Surinaams vakonderwijs

klachtenmechanisme
Suriname

Klachtenmechanisme tegen ongewenst gedrag op de werkvloer officieel overhandigd

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws