• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Alle Legerwapens met onjuiste bestemmingen moeten terug

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
5 juli 2021 15:28
in Nieuws
militairen leger NL

GFC NIEUWSREDACTIE- De vorige regering heeft op veel gebieden en ministeries niet gewerkt volgens regels en procedures en zijn instituten hierdoor kapotgeslagen.

Zo ook op het gebied van wapens die aan de staat toebehoren. Dit zei minister Krishna Mathoera van Defensie gisteren in het radioprogramma ‘Welingelichte Kringen’.

Haar voorganger heeft tijdens zijn bewind toestemming gegeven om wapens onder beheer te brengen bij personen bij wie die niet thuis horen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Als je binnenkort komt te overlijden door het C- virus is dat je eigen schuld

“Legerwapens behoren bij het leger te zijn en kunnen pas worden ingezet wanneer daadwerkelijk de noodzaak daartoe aanwezig is voor het beveiligen van personen, maar daar heb je concrete instructies voor nodig,” zegt Mathoera.

De vorige minister heeft toestemming gegeven, zodat legerwapens konden worden ondergebracht bij onder meer ex-president Desi Bouterse.

Minister Mathoera zegt dat er een intern onderzoek gaande is. Alle wapens die bij personen of instanties zijn en daar niet horen, zullen worden teruggehaald.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Meer berichten

milieu vervuiling
Suriname

Ophaalactie grofvuil ingezet ter bestrijding van chikungunya

ontbossing suriname
Suriname

Zorgen over mogelijke ontbossing van 110.000 hectare Surinaams bos

rommel puin vuilnis suriname paramaribo stad
Suriname

Suriname schoonhouden lijkt op dweilen met de kraan open

advocaat recht rechter
Suriname

Commissie van Rapporteurs evalueert traject initiatiefwetten rechterlijke macht

Schoolbord klas bord
Lifestyle

Scholen moeten emotioneel welzijn van kinderen serieus nemen

pakketten dc albina vijent
Suriname

Dc Marowijne Noord-Oost ondersteunt kwetsbare huishoudens in Langaman- en Christiaankondre

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws