• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Mannen opgelet: vrijgezelle vriendinnen van je vrouw vergiftigen jullie relatie onbewust

P. Peterson door P. Peterson
23 juni 2022 10:00 - Geüpdatet op 5 november 2022 07:07
in Lifestyle
relatie koppel stel ruzie vechten

GFC LIFESTYLEREDACTIE- ‘Mannen staan er vaak niet bij stil hoeveel invloed dames op elkaar hebben en meegaan met de groep om niet buiten de boot te vallen.’

Volgens de Haagse relatiespecialist Casanova moet er daarom voor een positief verloop van een relatie goed gekeken worden naar de sociale omgeving van een vrouw voor je een serieuze relatie aangaat.

Aan GFC Nieuws vertelt hij dat vrouwen veel waarde hechten aan de mening en denkwijze van hun vriendinnen.

“Mannen denken meestal voor zichzelf, terwijl bij dames de groep voor hen beslist.”

Vrijgezelle vriendinnen noemt Casanova ‘puur vergif’ omdat zij negatieve gedachten inbrengen die je vrouw naar een ander pad leiden.

Zo zouden single dames hun gebonden vriendinnen aanmoedigen om activiteiten te ondernemen die niet bepaald netjes zijn voor als je in een relatie zit zoals uitgaan, drinken en flirten met andere mannen.

“Op die manier kan ze worden geleid tot overspel terwijl dit vooraf helemaal niet de bedoeling was, maar simpelweg werd omgepraat door haar losbandige vriendinnen.”

Ook zou er regelmatig neerbuigend gesproken worden over hun man of vriend. Kortom: ‘ze wordt aangespoord zich als een alleenstaande dame te gedragen.’

Gehoopt wordt dat ze dit ook uiteindelijk wordt en terugkomt bij de ‘groep,’ beweert Casanova.

Conform de theorie van de relatie-expert heeft dit te maken met jaloezie en onverwerkte frustraties aan de kant van vrijgezelle dames.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

man
Lifestyle

Bijgeloof rond ‘hebi’ blijft hardnekkig bestaan in Suriname

nederland amsterdam
Lifestyle

Surinamer: na het isoleren van mijn huis besefte ik pas dat Nederland eigenlijk best leefbaar is

Koning Willem Alexander
Lifestyle

Nederlandse koning en koningin populair onder Surinamers, blijkt uit gesprekken

vrouw zwanger
Lifestyle

Surinamers met één kind ervaren druk om toch meer kinderen te nemen

familie gezin diner uiteten kinderen pizza
Lifestyle

Gezinnen in Paramaribo kiezen in kerstperiode liever voor lekker eten

straat verkeer kruispunt auto voertuig
Lifestyle

Wetenschap laat zien dat gejaagd rijden files in Paramaribo juist verergert

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws